Dzisiaj jest niedziela, 20 września 2020 roku

Zapowiedzi

O punkty ze Skaryszewem w Grójcu

Już tylko trzy kolejki pozostały do zakończenia rundy jesiennej Radomskiej Ligi Okręgowej. W najbliższą sobotę podopieczni Tomasza Sokołowskiego podejmą Skaryszewianką Skaryszew.

>> Czytaj więcej

Niedziela w Kazanowie

W kolejnym meczu podopieczni Tomasza Sokołowskiego zmierzą się na wyjeździe z Iłżanką Kazanów.

>> Czytaj więcej

Przyjeżdża niepokonany lider

W sobotę Mazowsze podejmie na własnym stadionie lidera tabeli Radomskiej Ligi Okręgowej, niepokonany dotąd zespół z Jedlińska.

>> Czytaj więcej

Najdalszy wyjazd w sezonie

Przed podopiecznymi Tomasza Sokołowskiego daleki wyjazd do Lipska.

>> Czytaj więcej

Zapachnie wielką piłką

W sobotnie przedpołudnie w kolejnym meczu ligowym grójeckie Mazowsze podejmie Jodłę Jedlnia-Letnisko.

>> Czytaj więcej

Derby powiatu i debiut Sokołowskiego

Do niedzielnych derbów powiatu grójeckiego z KS Warką piłkarze Mazowsza przystąpią już pod wodzą nowego szkoleniowca, Tomasza Sokołowskiego.

>> Czytaj więcej

W sobotę Legion, za tydzień Święto

Dwa najbliższe mecze podopieczni Konrada Główki rozegrają na stadionie przy ulicy Laskowej.

>> Czytaj więcej

Środowe emocje w Pucharze Polski

W ramach II rundy Pucharu Polski na szczeblu ROZPN grójeckie Mazowsze podejmie w środę lidera IV ligi, radomską Broń.

>> Czytaj więcej

Poszukają szczęścia w Potworowie

Po dwóch porażkach z rzędu piłkarze Mazowsza pojadą szukać kompletu punktów do Potworowa.

>> Czytaj więcej

W środę z Centrum Radom

Z końcem wakacji Radomska Campeon.pl Liga Okręgowa nabiera rozpędu. Już w środę piłkarze Mazowsza podejmą na stadionie przy ulicy Laskowej Centrum Radom.

>> Czytaj więcej


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - następna >>>

Wspierają nas











Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Maciej Mazurkiewicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Mazovia Mińsk Maz. 7 23:6 17
2. Wilga Garwolin 6 12:3 14
3. Tygrys Huta Mińska 7 12:7 13
4. Zamłynie Radom 7 13:10 13
5. Oskar Przysucha 6 18:6 10
6. Mazowsze Grójec 6 11:8 19
7. KS Warka 7 9:8 8
8. Podlasie Sokołów Pod. 6 10:10 8
9. Hutnik Huta Czechy 6 4:5 8
10. Mszczonowianka M. 7 17:15 8




Ważna informacja

GKS Mazowsze Grójec zaprasza na pierwszy trening chłopców urodzonych w latach 2015 i 2016. Zajęcia odbędą się w poniedziałek 7 września o godz. 15.30 na stadionie przy ulicy Laskowej w Grójcu.

Zajęcia poprowadzi trener Konrad Główka. Numer kontaktowy: 503-33-20-09.


Transfery

Przyszli:

Artur Dębiec - Ursus Warszawa

Grzegorz Wilczyński - Drukarz Warszawa

Dominik Trojanowski - Żyrardowianka Żyrardów

Jacek Kowalski - Piast Piastów

Kacper Urbański - Drukarz Warszawa

Hubert Gołąbek - KS Warka

Paweł Młodziński - Broń Radom

Mateusz Ostrowski - Ursus Warszawa

Alistair Selamolela- Polonia Warszawa

Odeszli:

Rafał Sobczak - KS Warka

Przemek Sieczko - Marcovia Marki

Dawid Skrzycki - Naprzód Stare Babice

Mikołaj Nojek - Korona Góra Kalwaria

Kamil Zieliński - KS Lesznowola

Ostatni mecz


Hutnik - Mazowsze

8.kolejka IV ligi
19.09.2020 16:00

Następny mecz


Mazowsze - Podlasie
12 września 2021 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo IV ligi

Najlepsi strzelcy

1. Alistair Selamolela
2. Hubert Gołąbek
3. Mateusz Ostrowski
4. Daniel Złoch
5. Dominik Trojanowski

Wkrótce

SOBOTA, 19 WRZEŚNIA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Radomiak 10.00

Orliki: Białobrzegi - Mazowsze 2011 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Iskra Gózd - Mazowsze 2005 Grójec 11.00

Trampkarze: Iskra Zbrosza Duża - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2013 Grójec - Warka 11.30

Seniorzy: Hutnik Huta Czechy - Mazowsze Grójec 16.00 (mecz w Trąbkach k. Garwolina)

NIEDZIELA, 20 WRZEŚNIA

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Pilica Nowe Miasto 10.00

Młodziki: Mazowsze 2009 Grójec - Energia Kozienice 12.00