Dzisiaj jest czwartek, 18 kwietnia 2024 roku

Pewny tryumf Mazowsza z Plonem

Mazowsze 4. Plon 0. To najniższy wymiar kary dla zawodników z Garbatki-Letnisko. Dwie bramki dla żółto-niebieskich zdobył niezawodny ostatnio Rafał Sobczak, a po jednym trafieniu dołożyli Jakub Derewicz oraz Michał Czerepok.

Od pierwszej do ostatniej minuty sobotniego meczu to podopieczni Konrada Główki byli stroną dominującą, i przez ani jedną chwilę nie było wątpliwości która drużyna jest lepsza.

Strzelanie już w 2.minucie rozpoczął będący ostatnio w wyśmienitej formie – Rafał Sobczak. Najlepszy snajper wykorzystał podanie od Mikołaja Nojka, minął golkipera rywali i załadował futbolówkę do pustej bramki.

Na 2:0 w 36.minucie mógł podwyższyć Rafał Sobczyk, ale doświadczony gracz Mazowsza nie wykorzystał prezentu od obrońców gospodarzy, i w idealnej sytuacji trafił wprost w bramkarza. Chwilę później z bliska główkował Damian Karls, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

Kiedy wydawało się już, że pierwsza połowa zakończy się skromnym prowadzeniem grójczan na indywidualny rajd zdecydował się Daniel Złoch. Kapitan grójczan niczym tyczki minął kolejnych zawodników Plonu i podał do Sobczaka, który tylko dopełnił formalności.

Na 3:0 podwyższył po przerwie Jakub Derewicz. Znów w głównej roli wystąpił kapitan Mazowsza. Złoch popisał się dalekim rzutem z autu, a młody wychowanek grójeckiego klubu z bliska wpakował piłkę do siatki.

Na pięć minut przed końcem wynik meczu ustalił rezerwowy Michał Czerepok, który wpadł w pole karne z piłką i zdecydował się na strzał. Futbolówka odbiła się jeszcze od słupka i zatrzepotała w siatce gospodarzy.

Plon Garbatka-Letnisko – MAZOWSZE GRÓJEC 0:4 (0:2)
Gole: Sobczak (2., 45.), Derewicz (56.), Czerepok (85.)
Skład Mazowsza: Przybylski – Kalinowski, Ogonowski, Jaskólski, Karls (80. Wierzbicki), Złoch, Derewicz, Kasperek, Sobczyk (60. Czerepok), Sobczak (70. Dąbrowski), Nojek M.

dodane: 9 kwietnia 2016 r. (15:53)