Dzisiaj jest piątek, 29 marca 2024 roku

Gonili Potworów i dogonili

Mazowsze zremisowało w Potworowie z tamtejszym KS 3:3. Do przerwy grójczanie przegrywali dwoma golami, ale w drugiej połowie zdołali odrobić straty.

Spotkanie w Potworowie zaczęło się po myśli piłkarzy Konrada Główki. W 10.minucie jego podopieczni przeprowadzili akcję, po której ręce same składały się do braw. Na środku boiska futbolówkę przejął Daniel Złoch, odegrał na skrzydło do Jakuba Derewicza. Ten zacentrował w pole karne, gdzie klatką piersiową Daniel Wierzbicki odegrał do Mikołaja Nojka, a on precyzyjnym uderzeniem przy słupku nie dał szans bramkarzowi.

Niestety, później było już zdecydowanie gorzej. Po błędach w obronie całego zespołu gospodarze z łatwością tworzyli kolejne sytuacje strzeleckie, czego efektem były aż trzy gole.

Grójczanie obudzili się po przerwie. W 50.minucie podanie z głębi pola wykorzystał Mikołaj Nojek, zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu.

Na 3:3 po rzucie rożnym i uderzeniu głową wyrównał Andrzej Rogoziński.

Mazowsze mogło pokusić się o zwycięstwo, ale pojedynek sam na sam z bramkarzem rywali przegrał Rafał Sobczak. Również gospodarze mieli swoją okazję, ale ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

Już w środę kolejne spotkanie. W ramach Pucharu Polski Mazowsze podejmie na Laskowej IV-ligową Broń Radom.

KS Potworów - Mazowsze Grójec 3:3 (3:1)
Gole: Nojek M. (10., 50.), Rogoziński (73.) - ? (18., 22.) ? (43.)
Skład Mazowsza: Przybylski - Karls (80. Sioćko), Lisiecki, Kowalczyk, Sygnarek O., Buszta (46. Gałka), Złoch, Nojek M., Derewicz, Sobczak, Wierzbicki (46. Rogoziński)

autor: MazowszeGrojec.pl
dodane: 3 września 2016 r. (17:59)