Dzisiaj jest czwartek, 28 marca 2024 roku

Towarzyska porażka z Oskarem

Po efektownym początku przygotowań, i wygranej 6:0 z Perłą Złotokłos, tym razem podopieczni Tomasza Sokołowskiego musieli przełknąć gorycz porażki po test-meczu z Oskarem Przysucha.

Pierwsza połowa meczu była dość wyrównana, chociaż więcej okazji stworzyli sobie gospodarze. Podopieczni doskonale znanego w Grójcu Bolesława Strzemińskiego wyszli na prowadzenie w 23.minucie. Odpowiedział kilka minut później Rafał Sobczak, który wykorzystał dogranie Andrzeja Rogozińskiego.

Po przerwie miejscowi szybko wyszli na prowadzenie. Mazowsze po raz drugi wyrównało. Tym razem po dobrej akcji całego zespołu ładnym uderzeniem z dystansu popisał się Kamil Zieliński.

W końcówce trener dał pograć młodzieżowcom, i przewagę osiągnęli piłkarze Oskara, którzy udokumentowali ją dwoma golami.

Oskar Przysucha – Mazowsze Grójec 4:2 (1:1)
Gole: Sobczak (32.), Zieliński (57.) - ? (23.), (48.), (74.), (82.)
Skład Mazowsza: Przybylski - Nojek D., Wysocki Jarosław, Lisiecki, Derewicz, Sobczak, Cackowski, Gotlib A., Złoch, Czerepok, Rogoziński
Grali także: Sygnarek A., Sygnarek O., Małecki M., Siwiec, Zieliński, Grodzki, Łukasik, Wierzbicki

autor: MazowszeGrojec.pl
dodane: 22 lipca 2017 r. (14:47)