Dzisiaj jest piątek, 29 marca 2024 roku

Mazowsze gromi i jest samodzielnym liderem!

Grójczanie rozbili w niedzielę beniaminka z Tczowa aż 7:0 (0:0), i z kompletem punktów zostali samodzielnym liderem Radomskiej Ligi Okręgowej. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Hattricka upolował Rafał Sobczak. Dwa gole strzelił Michał Czerepok, a po jednym trafieniu dołożyli Kamil Zieliński oraz Filip Polubiec.

W pierwszej połowie niedzielnego meczu w Tczowie grójczanie musieli zmagać się nie tylko z rywalami, ale silnie wiejącym im w twarze wiatrem, co niwelowało różnicę klas dzielącą oba zespoły.

Przewaga Mazowsza zaczęła się zarysowywać pod koniec pierwszej połowy, kiedy zawodnicy z Grójca obili słupek i poprzeczkę rywali.

Prawdziwy worek z golami rozwiązał się po przerwie. Od dwóch trafień zaczął Michał Czerepok, później bramkarza rywali pokonywali rezerwowi Kamil Zieliński i aż trzy razy Rafał Sobczak. Wynik meczu na 7:0 dla Mazowsza ustalił debiutujący w pierwszym zespole Filip Polubiec.

Dzięki niedzielnemu zwycięstwu podopieczni Tomasza Sokołowskiego zostali samodzielnym liderem radomskiej ligi okręgowej. W środę kolejny mecz z beniaminkiem. Na Laskową przyjedzie lokalny rywal z Mogielnicy.

Gracja Tczów - Mazowsze Grójec 0:7 (0:0)
Gole: Czerepok (2), Zieliński, Sobczak (3), Polubiec
Skład Mazowsza: Erden – Gałka, Lisiecki (75. Siwiec), Cackowski, Derewicz (70. Pawlak), Złoch (65. Dąbrowski), Nojek M., Gotlib, Czerpok (70. Polubiec), Orłowski (43. Zieliński), Sygnarek A. (55. Sobczak)

dodane: 27 sierpnia 2017 r. (20:05)