Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2024 roku

Niemoc strzelecka Mazowsza

W czterech ostatnich meczach grójczanie zdobyli tylko jedną bramkę. W sobotę w Lipsku zremisowali po raz czwarty z rzędu.

Podobnie, jak przed tygodniem z Prochem, także w Lipsku podopieczni Tomasza Sokołowskiego zagrali niezłe zawody. Ponownie zabrakło jednak przysłowiowej kropki nad „i” w postaci gola, który dałaby komplet punktów.

Do przerwy dwóch dobrych sytuacji nie wykorzystał Paweł Grodzki. Gospodarze odpowiedzieli groźnym uderzeniem z główki, po którym futbolówka minimalnie minęła poprzeczkę bramki Mazowsza.

W drugiej połowie żółto-niebiescy osiągneli zdecydowaną przewagę, ale nie potrafili stworzyć czystych sytuacji. Najbliżej zdobycia gola na wagę trzech punktów było po rzucie wolnym, kiedy obrońcy Powiślanki dwa razy wybijali piłkę z linii bramkowej.

Mimo czwartego podziału punktów z rzędu, grójczanie pozostają wiceliderem tabeli, bowiem w bezpośrednim starciu prowadzącego Radomiaka II Radom z trzecią KS Warką też padł remis (3:3). W niedzielę Mazowsze i Warkę może przeskoczyć w tabeli Orzeł Wierzbica, który zmierzy się z Prochem Pionki.

Powiślanka Lipsko – Mazowsze Grójec 0:0

Skład Mazowsza: Erden Almir - Derewicz (50. Zieliński), Wysocki, Lisiecki, Gałka, Złoch, Małecki, Gotlib, Sobczak, Rogoziński, Grodzki (65. Orłowski)

dodane: 22 pazdziernika 2017 r. (11:56)