Dzisiaj jest czwartek, 25 kwietnia 2024 roku

Katastrofa po przerwie

W sobotnim meczu towarzyskim piłkarze grójeckiego Mazowsza ulegli aż 3:8 (3:1) Pilicy Białobrzegi.

Do przerwy to grójczanie byli drużyną lepszą. Konstruowali ciekawe ataki, które na gole zamienili Daniel Złoch, Rafał Sobczak i Michał Czerepok. Lider IV ligi na półmetku rozgrywał odpowiedział tylko trafieniem Cąderka.

Prawdziwa katastrofa w wykonaniu żółto-niebieskich wydarzyła się po przerwie. W poczynania piłkarzy trenera Tomasza Sokołowskiego wdarł się prawdziwy chaos. Seryjne błędy Mazowsza z zabójczą skutecznością wykorzystywali piłkarze Pilicy, którzy zaaplikowali grójczanom w tej części meczu aż siedem goli.

Mazowsze Grójec – Pilica Białobrzegi 3:8 (3:1)
Gole: Złoch (18.), Sobczak (38.), Czerepok (44.) – Cąderek (40.), Chrzanowski (47.), Skałbania (54.), Bykowski (62.), Śliwiński (70.), Strus (84.), testowany (90.)
Skład Mazowsza: Almir - Derewicz, Lisiecki, testowany, Nojek D., Gotlib, Złoch, Nojek M., Czerepok, Sobczak, Orłowski
Grali także: Przybylski, Grodzki, Dąbrowski, Małecki, Rogoziński, Wysocki

dodane: 10 lutego 2018 r. (15:54)