Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2024 roku

Towarzysko: przekonujące zwycięstwo nad Wilgą

Po dwóch wysokich porażkach z IV-ligowcami, tym razem podopieczni Tomasza Sokołowskiego w przekonującym stylu, aż 5:1 (1:0) pokonali występującą w tej klasie rozgrywkowej Wilgę Garwolin.

Sobotnie spotkanie towarzyskie rozpoczęło się po myśli grójczan. Już w szóstej minucie gry Rafał Sobczak wyprowadził podaniem Michała Orłowskiego. Ten uderzył, jego strzał odbił bramkarz, ale przy dobitce snajpera Mazowsza nie miał szans.

Grójczanie mieli jeszcze kilka niezłych okazji do podwyższenia. Najlepszej z nich w końcówce pierwszej połowy po ładnym kontrataku nie wykorzystał Orłowski.

Na początku drugiej połowy wróciły demony z poprzednich spotkań z IV-ligowcami. Po nieudanej pułapce offsidowej Mazowsza sam na sam z Cezarym Przybylskim wyszedł Przemysław Sobieszek, i wyrównał wynik meczu.

Gospodarze odpowiedzieli błyskawicznie. Ładnym lobem golkipera rywali pokonał Rafał Sobczak. Na 3:1 podwyższył Andrzej Rogoziński.

W końcówce formą błysnął wracający po kontuzji Michał Orłowski, który strzelił dwa gole, kompletując  w ten sposób hattricka.

Był to przedostatni mecz towarzyski przed startem rundy rewanżowej. Za tydzień ostatni sprawdzian w Wołominie.

MAZOWSZE GRÓJEC – Wilga Garwolin 5:1 (1:0)
Gole: Orłowski (6., 77., 85.), Sobczak (49.), Rogoziński (64.) – Sobieszek (48.)
Skład Mazowsza: Almir Erden – Derewicz, Lisiecki, Wysocki, Nojek D., Złoch, Nojek M., Orłowski, Sobczak, Czerepok, Zieliński
Grali także: Przybylski, Cackowski, Rogoziński, Pawlak, Gotlib

dodane: 3 marca 2018 r. (15:53)