Dzisiaj jest piątek, 20 września 2019 roku

Kompedium kibica Mazowsza - wiosna 2018

Już w sobotę inauguracja rundy wiosennej. Mazowsze startuje do niej z pozycji lidera tabeli Radomskiej Ligi Okręgowej. Oto raport, w którym znajdziecie najważniejsze informacje o pierwszej drużynie.

KADRA NA RUNDĘ WIOSENNĄ SEZONU 2017/2018

Bramkarze:
Cezary Przybylski - wychowanek / Pilica Nowe Miasto
Almir Erden - TKKF Grójec

Obrońcy:
Mariusz Lisiecki - wychowanek / Perła Złotokłos
Paweł Wysocki - Sparta Jazgarzew
Jakub Derewicz - wychowanek / Varsovia Warszawa
Arkadiusz Gałka - wychowanek
Daniel Nojek - wychowanek / Kraska Jasieniec
Dominik Jędrzejczyk - wychowanek

Pomocnicy:
Kamil Zieliński - GPSZ Głuchów
Daniel Złoch - Broń Radom
Mikołaj Nojek - wychowanek / Korona Góra Kalwaria
Michał Czerepok - Hetman Białystok
Dariusz Cackowski - Mszczonowianka Mszczonów
Maciej Małecki - wychowanek
Adrian Gotlib - wychowanek

Napastnicy:
Rafał Sobczak - wychowanek / Pilica Białobrzegi
Paweł Grodzki -  MKS Piaseczno
Andrzej Rogoziński - Kraska Jasieniec
Michał Orłowski - LKS Promna
Jakub Łukasik - wychowanek

PRZYSZLI:

Paweł Wysocki - obrońca (Sparta Jazgarzew)

ODESZLI:

Dominik Dąbrowski - pomocnik (Mogielanka Mogielnica)

Alan Sygnarek - napastnik (KS Lesznowola)

Oskar Sygnarek - pomocnik (KS Lesznowola)

Bartosz Pawlak - obrońca (Kraska Jasieniec)

Jarosław Wysocki - obrońca (Grom Warszawa)

Daniel Wierzbicki - obrońca (nie wznowił treningów)

Kacper Siwiec KS Lesznowola

MECZE TOWARZYSKIE

Mazowsze Grójec – Burza Pilawa 8:1 (6:0)
Gole: Gałka (7.), Orłowski (28., 36.), Małecki (30.), Złoch (43.), Czerepok (48.), Sygnarek A. (66., 90.)
Skład Mazowsza: Erden – testowany, Wysocki, Lisiecki, Gałka, Sobczak, Małecki, Nojek M., Złoch, Orłowski, Rogoziński
Grali także: Przybylski, Zieliński, Derewicz, Sygnarek A., Pawlak, testowany, Czerepok, Łukasik, Sokołowski

MAZOWSZE GRÓJEC – Oskar Przysucha 2:1 (1:0)
Gole: Gałka (44.), Grodzki (51.) – Śliwiński (53.)
Skład Mazowsza: Erden – Gałka, testowany, Lisiecki, Derewicz, Czerepok, Nojek M., Małecki, Sobczak, Orłowski, Rogoziński
Grali także: Przybylski, Dąbrowski, grodzki, Wysocki, Łukasik, Pawlak, Sokołowski

Legia Warszawa (CLJ) – Mazowsze Grójec 7:0 (4:0)
Skład Mazowsza: Erden – Derewicz, testowany, Wysocki, Gałka, Sobczak, Małecki, Nojek M., Złoch, Grodzki, Rogoziński
Grali także: Przybylski, testowany, Czerepok, Orłowski, Pawlak, Łukasik, Zieliński, Gotlib

Mazowsze Grójec – Perła Złotokłos 2:2 (2:0)
Gole: Złoch (30.), Orłowski (33.) – Orzeszak (72.), Ambrozik (82.)
Skład Mazowsza: Erden – Gałka, Derewicz, Wysocki, testowany, Złoch, Nojek M., Gotlib, Czerepok, Orłowski, Grodzki
Grali także: Pawlak, Dąbrowski, Małecki, Zieliński, Nojek D., Rogoziński

Mazowsze Grójec – Pilica Białobrzegi 3:8 (3:1)
Gole: Złoch (18.), Sobczak (38.), Czerepok (44.) – Cąderek (40.), Chrzanowski (47.), Skałbania (54.), Bykowski (62.), Śliwiński (70.), Strus (84.), testowany (90.)
Skład Mazowsza: Almir - Derewicz, Lisiecki, testowany, Nojek D., Gotlib, Złoch, Nojek M., Czerepok, Sobczak, Orłowski
Grali także: Przybylski, Grodzki, Dąbrowski, Małecki, Rogoziński, Wysocki

Mazowsze Grójec – Znicz Pruszków (CLJ) 3:5 (1:2)
Gole: Lisiecki (39.), Gotlib (70.), Sobczak (90.) - ? (17.), ? (32.), ? (57.), ? (65.), ? (80.)
Skład Mazowsza: Almir – Nojek D., Lisiecki, Gotlib, Pawlak, Złoch, Nojek M., Małecki, Derewicz, Sobczak, Rogoziński
Grali także: Przybylski, Jędrzejczyk, Dąbrowski

Mazowsze Grójec – Sparta Jazgarzew 1:7 (0:1)
Gole: Gałka (78) - Bobowski (12, 47), testowany (53, 63, 66), Rudnicki (59), Pastusiak (74)
Skład Mazowsza: Przybylski - Derewicz, Lisiecki, Wysocki, Gałka, Gotlib, Złoch, Małecki, Czerepok, Rogoziński, Zieliński
Grali także: Erden, Grodzki, Łukasik, Pawlak, Jędrzejczyk

MAZOWSZE GRÓJEC – Wilga Garwolin 5:1 (1:0)
Gole: Orłowski (6., 77., 85.), Sobczak (49.), Rogoziński (64.) – Sobieszek (48.)
Skład Mazowsza: Almir Erden – Derewicz, Lisiecki, Wysocki, Nojek D., Złoch, Nojek M., Orłowski, Sobczak, Czerepok, Zieliński
Grali także: Przybylski, Cackowski, Rogoziński, Pawlak, Gotlib

Huragan Wołomin - Mazowsze Grójec 1:5 (0:3)
Gole: Orłowski (3), Grodzki, Sobczak
Skład Mazowsza: Almir - Gałka, Gotlib, Lisiecki, Derewicz, testowany, Złoch, Sobczak, Czerepok, Rogoziński, Orłowski
Grali także: Cackowski, Jędrzejczyk, Zieliński, Grodzki

TERMINARZ NA RUNDĘ WIOSENNĄ

Sobota, 17 marca, godz. 15.00
Mazowsze Grójec – Pilica Nowe Miasto

Centrum Radom – Mazowsze Grójec

Sobota (Wielkanocna), 31 marca, godz. 11.00
Mazowsze Grójec – Gracja Tczów

Niedziela, 8 kwietnia, godz. 15.00
Mogielanka Mogielnica – Mazowsze Grójec

Sobota, 14 kwietnia, godz. 16.00
Mazowsze Grójec – Legion Głowaczów

Środa, 18 kwietnia
Skaryszewianka Skaryszew – Mazowsze Grójec

Sobota, 21 kwietnia, godz. 16.00
Mazowsze Grójec – Zwolenianka Zwoleń

Jodła Jedlnia-Letnisko – Mazowsze Grójec

Sobota, 5 maja, godz. 16.00
Mazowsze Grójec – Zawisza Sienno

Środa, 9 maja, godz. 18.00
KS Warka - Mazowsze Grójec

Sobota, 12 maja, godz. 16.00
Mazowsze Grójec – Zamłynie Radom

Sobota, 19 maja, godz. 17.30
Proch Pionki – Mazowsze Grójec

Sobota, 26 maja, godz. 16.00
Mazowsze Grójec – Powiślanka Lipsko

Środa, 30 maja, godz. 18.00
Mazowsze Grójec – Szydłowianka Szydłowiec

2 czerwca
Orzeł Wierzbica – Mazowsze Grójec

Sobota, 9 czerwca, godz. 16.00
Iłżanka Kazanów – Mazowsze Grójec

Sobota, 16 czerwca, godz. 17.00
Radomiak II Radom – Mazowsze Grójec


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 14 marca 2018 r. (12:07)

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja MazowszeGrojec.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika serwisu obowiązują zasady komentarzy.

Dodaj komentarz

Nickname:
E-mail:
Kod:
Treść:

MazowszeGrojec.pl na Facebooku


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Maciej Mazurkiewicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Powiślanka Lipsko 7 31:5 19
2. Orzeł Wierzbica 7 14:10 16
3. Jodła Jedlnia 7 22:9 16
4. LKS Jedlińsk 7 17:5 16
5. Energia Kozienice 7 22:7 14
6. Mazowsze Grójec 7 22:8 14
7. Zamłynie Radom 7 15:12 13
8. Gryf Policzna 7 11:11 11
9. Zawisza Sienno 7 11:21 7
10. Królewscy Jedlnia 7 6:16 5


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Królewscy - Mazowsze
2:4

7.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.09.2019 16:00

Następny mecz


Mazowsze - Gryf
21 września 2019 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo Ligi okręgowej

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Tomasz Żebrowski
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce

Piątek, 20 września

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Chynów 18.00

Sobota, 21 września

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Orlik Radom 10.00

Trampkarze: Mazowsze 2005 Grójec - Broń Radom 11.45

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Gryf Policzna 16.00

Niedziela, 22 września

Juniorzy: Mazowsze 2004 Grójec - Orlik Radom 10.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Chynów 12.15

Żaki: Mazowsze 2011 Grójec - Akademia 14.00

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Młodzik Radom 15.45

Żaki: Mundialito - Mazowsze 2012 Grójec 16.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]