Dzisiaj jest środa, 24 kwietnia 2024 roku

Legion odprawiony z sześcioma golami! Hattrick Czerepoka

Grające w osłabionym składzie grójeckie Mazowsze pokonało pewnie 6:1 (1:0) Legion Głowaczów. Hattrickiem popisał się Michał Czerepok, dwa gole dołożył Michał Orłowski a jednego Mikołaj Nojek.

Do sobotniego meczu z Legionem Mazowsze podeszło w okrojonym składzie. Za kartki musieli pauzować Mariusz Lisiecki i Paweł Grodzki, a kontuzje wyeliminowały z gry Rafała Sobczaka i Dariusza Cackowskiego.

Mimo tego, od pierwszych minut to grójczanie byli stroną dominującą. Goście z Głowaczowa ograniczali się do obrony własnej bramki i prób kontrataku. Ich opór udało się przełamać dopiero w samej końcówce pierwszej połowy, kiedy ładnym prostopadłym podaniem Mikołaj Nojek obsłużył Michała Orłowskiego, a ten z bliska dał prowadzenie Mazowszu.

Worek z golami otworzył się tuż po przerwie. W pierwszej akcji do odbitej piłki przed polem karnym dopadł Mikołaj Nojek, i silnym uderzeniem nie dał szans golkiperowi gości.

Legion odpowiedział błyskawicznie. Sam na sam wyszedł Jakub Wolski i pewnym uderzeniem pod poprzeczkę zdobył gola dla swojej drużyny.

Równie szybko na straconą bramkę odpowiedziało Mazowsze. Dwie minuty później swojego pierwszego gola w tym meczu zdobył Michał Czerepok.

Chwilę później z dystansu uderzył Orłowski. Trafił w poprzeczkę, ale przytomnie pobiegł w stronę bramki, doszedł do obitej piłki i wpakował ją do siatki.

W 73.minucie po rzucie rożnym najsprytniejszy w polu karnym okazał się Czerepok, który strzelił na 5:1. Ten sam zawodnik w 87.minucie skompletował hattricka, ustalając wynik meczu na 6:1 dla Mazowsza.

MAZOWSZE GRÓJEC – Legion Głowaczów 6:1 (1:0)
Gole: Orłowski (42., 53.), Czerepok (50., 73., 87.), Nojek M. (47.) – Wolski (48.)
Skład Mazowsza: Almir Erden – Gałka, Złoch, Nojek D., Nojek M., Orłowski (57. Zieliński), Małecki (70. Gotlib), Derewicz, Rogoziński (73. Jędrzejczyk), Wysocki, Czerepok

dodane: 15 kwietnia 2018 r. (09:32)