Dzisiaj jest środa, 24 kwietnia 2024 roku

Gol Orłowskiego dał punkty ze Zwoleniem

Grójczanie szybko pozbierali się po środowej wpadce w Skaryszewie, i w sobotę zainkasowali komplet punktów w meczu ze Zwolenianką Zwoleń.

Kluczowa akcja meczu miała miejsce w 19.minucie gry. To wówczas prawą flanką przedarł się kapitan zespołu Daniel Złoch, i przerzucił piłkę na drugą stronę pola karnego. Tam zamykający akcję Daniel Nojek próbował strzelać, ale wyszło mu idealne podanie do niekrytego Michała Orłowskiego, który bez problemów skierował piłkę do siatki.

Później jeszcze dwukrotnie Orłowski miał okazję do podwyższenia wyniku, ale raz uderzył obok słupka a raz wprost w bramkarza.

Po przerwie mecz się nieco wyrównał, ale grójczanie mieli swoje okazje. Bliski szczęścia po rzucie rożnym był Arkadiusz Gałka. Dwa razy groźnie uderzał też rezerwowy Paweł Grodzki.

Ostatecznie mecz zakończył się skromnym, ale zasłużonym zwycięstwem żółto-niebieskich 1:0. W środę 2 maja zaległe derby. Na stadion przy ulicy Laskowej przyjedzie Pilica Nowe Miasto. Początek spotkania o godzinie 17.00.

MAZOWSZE GRÓJEC – Zwolenianka Zwoleń 1:0 (1:0)
Gol: Orłowski (19.)
Skład Mazowsza: Almir Erden – Gałka, Złoch, Nojek D., Lisiecki, Nojek M., Orłowski (74. Rogoziński), Małecki (58. Grodzki), Derewicz, Wysocki, Czerepok (78. Zieliński)

dodane: 22 kwietnia 2018 r. (08:37)