Dzisiaj jest piątek, 29 marca 2024 roku

Pierwsza porażka pod wodzą Złocha

Piłkarze grójeckiego Mazowsza nie wykorzystali w sobotę szansy na wyprzedzenie w tabeli Prochu Pionki. Niespodziewanie przegrali z broniącą się przed spadkiem Iłżanką Kazanów 1:2 (1:1)

W pierwszej odsłonie meczu inicjatywa należała do grójczan. W 17.minucie z końcowej linii boiska dograł Rafał Sobczak, a akcję celnym uderzeniem sfinalizował Andrzej Rogoziński.

W 32.minucie jedna z nielicznych akcji gości zakończyła się wyrównującym golem.

Po przerwie zawody się nieco wyrównały, ale cały czas ataki pozycyjne budowali grójczanie. W 72.minucie kontra gości dała im prowadzenie.

Mazowsze miało kilka okazji do wyrównania po stałych fragmentach gry, ale za każdym razem na posterunku był golkiper Iłżanki.

Za tydzień ostatnia kolejka. Mazowsze jedzie do Radomia na mecz z pewnym już awansu Radomiakiem II.

Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów 1:2 (1:1)
Gole: Rogoziński (17.) - ? (32.), ? (72.)
Skład Mazowsza: Almir - Nojek D., Gałka, Lisiecki, Zieliński, Czerepok, Złoch, Wysocki, Grodzki (55. Małecki), Rogoziński, Sobczak

dodane: 10 czerwca 2018 r. (13:50)