Dzisiaj jest piątek, 29 marca 2024 roku

Ostatni sparing na „piątkę”

W ostatnim meczu towarzyskim przed rozpoczęciem nowego sezonu podopieczni Roberta Radońskiego pokonali Perłę Złotokłos 5:2 (2:0).

Przez praktycznie całe spotkanie, które rozgrywano przy lejącym się z nieba żarze, inicjatywę mieli zawodnicy z Grójca. Na przerwę schodzili z zasłużoną przewagą dwóch goli. W 10.minucie do piłki odbitej przez bramkarza doszedł Arkadiusz Gałka, i posłał piłkę do pustej bramki. Pod koniec pierwszej połowy technicznym uderzeniem z szesnastu metrów wynik podwyższył Paweł Lepa.

W drugiej części meczu grójczanie nadal nacierali, a skutecznością błysnął Rafał Sobczak, który zdobył dwa gole. Najpierw po akcji sam na sam z golkiperem gości, a następnie po podaniu od Michała Orłowskiego wymanewrował dwóch obrońców i umieścił piłkę w siatce.

Przy golu na 5:0 znów asystował Orłowski. Po jego rajdzie piłkę w siatce precyzyjnym strzałem umieścił Andrzej Rogoziński.

W końcówce w szeregi grójczan wdarło się niepotrzebne rozluźnienie, którzy wykorzystali spadkowicze z IV ligi, którzy po kontratakach zdobyli dwa gole.

Za tydzień pierwszy oficjalny mecz. W Pucharze Polski Mazowsze zmierzy się na wyjeździe z KS Błotnicą.

Mazowsze Grójec – Perła Złotokłos 5:2 (2:0)
Gole: Gałka, Lepa, Sobczak (2), Rogoziński
Skład Mazowsza: Almir Erden – Gałka, Lisiecki, Gotlib, Nojek D., Czerepok, Zieliński, Lepa, Nojek M., Rogoziński, Sobczak
Grali także: Orłowski, Dąbrowski, Cieślak, zawodnik testowany, zawodnik testowany

dodane: 28 lipca 2018 r. (19:07)