Dzisiaj jest czwartek, 25 kwietnia 2024 roku

Tylko jeden punkt w dwóch meczach

Piłkarze grójeckiego Mazowsza mijającego tygodnia nie zaliczą do udanych. Najpierw w środę podzielili się punktami z beniaminkiem z Potworowa, a w niedzielę w derbach powiatu musieli uznać wyższość Pilicy Nowe Miasto.

W Potworowie podopieczni Roberta Radońskiego prowadzili już 2:0 po trafieniach Mikołaja Nojka i Pawła Wysockiego, ale po przerwie zabrakło koncentracji. Grójczanie dali sobie wbić dwa gole i tylko zremisowali z beniaminkiem.

Dużo emocji było w niedzielę w Mogielnicy. Już w pierwszej akcji prowadzenie żółto-niebieskim mógł zapewnić Daniel Złoch. Po podaniu z głębi pola od Mariusza Lisieckiego kapitan Mazowsza główkował, ale nad poprzeczką.

Przed przerwą po akcjach grójczan piłka dwa razy wpadała do siatki, ale w obydwu przypadkach sędzia odgwizdywał pozycję spaloną.

Więcej szczęścia mieli gospodarze. Bramkę do szatni strzelił Pędzikowski.

W drugiej części meczu podopieczni Roberta Radońskiego stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, ale brakowało precyzji. Piłkarze Pilicy też mieli swoje okazje, ale świetnie w bramce Mazowsza spisywał się Almir Erden.

KS Potworów – Mazowsze Grójec 2:2
Gole dla Mazowsza: Nojek M. (18.), Wysocki (37.)
Skład Mazowsza: Almir Erden – Złoch, Nojek D., Lisiecki, Nojek M., Grodzki, Sobczak, Lepa, Wysocki, Rogoziński (55. Czerepok), Wysocki

Pilica Nowe Miasto – Mazowsze Grójec 1:0
Gol: Pędzikowski (45.)
Skład Mazowsza: Almir Erden - D. Nojek (80. Zieliński), Lisiecki (65. Małecki), Wysocki P., Cieśla, Czerepok (46. Grodzki), Nojek M., Lepa, Złoch, Sobczak, Orłowski (61. Rogoziński)

dodane: 19 sierpnia 2018 r. (20:15)