Dzisiaj jest sobota, 20 kwietnia 2024 roku

Niepotrzebne nerwy i tryumf nad Skaryszewem

Mimo dużej przewagi grójeckie Mazowsze męczyło się w meczu z ostatnią w tabeli Skaryszewianką Skaryszew. Ostatecznie po golu z 89.minuty Pawła Grodzkiego żółto-niebiescy wygrali 2:1 (1:0).

Od pierwszej do ostatniej minuty inicjatywa należała do podopiecznych trenera Roberta Radońskiego.

Wynik meczu w 26.minucie po prostopadłym podaniu od Pawła Grodzkiego otworzył precyzyjnym strzałem Michał Czerepok.

Przed przerwą prowadzenie mogło i powinno być wyższe, ale doskonałej sytuacji po dograniu od Grodzkiego nie wykorzystał Michał Orłowski.

Po przerwie grójczanie mieli kolejne okazje, ale pudłowali Orłowski i Daniel Złoch.

Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 66.minucie, kiedy w niegroźnie wyglądającej sytuacji Arkadiusz Gałka sfaulował rywala w szesnastce, i po rzucie karnym było 1:1.

Grójczanie atakowali, ale gościom sprzyjało szczęście aż do 89.minuty. Wówczas długim podaniem rezerwowego Kamila Zielińskiego uruchomił Daniel Złoch. Zieliński odegrał na środek pola karnego, a nabiegający Grodzki tylko dopełnił formalności.

Dzięki tej bramce żółto-niebiescy zdołali zdobyć drugi komplet punktów w tym sezonie. Za tydzień wyjazd na trudny teren lidera Centrum Radom.

Mazowsze Grójec – Skaryszewianka Skaryszew 2:1 (1:0)
Gole: Czerepok (26.), Grodzki (89.) - ? (67.)
Skład Mazowsza: Erden – Cieśla (55. Derewicz), Gałka, Lisiecki, Nojek D. (82. Zieliński), Złoch, Wysocki P., Nojek M. (46. Małecki), Czerepok, Grodzki, Orłowski (70. Rogoziński)

dodane: 26 sierpnia 2018 r. (14:19)