Dzisiaj jest piątek, 29 marca 2024 roku

Trzecie zwycięstwo z rzędu. Z Gryfem strzelali tylko grójczanie

W niedzielne popołudnie grójeckie Mazowsze pokonało beniaminka z Policznej 3:1 (1:1).

W pierwszym kwadransie przewagę mieli gospodarze. Po jednej z ich akcji i dośrodkowaniu futbolówka niefortunnie odbiła się od Bartosza Wysockiego i wpadła do siatki obrok bezradnego Almira Erdena.

Po stracie gola Mazowsze próbowało dyktować warunki. Świetną okazję do wyrównania miał Rafał Sobczak, ale jego strzał z ostrego kąta wylądował na słupku.

Wyrównanie przyniosła doskonała akcja Mazowsza z 26.minuty. Grójczanie wymienili kilka dokładnych podań i wyprowadzili na czystą pozycję Sobczaka, który tym razem przymierzył idealnie.

Po przerwie dominować zaczęli żółto-niebiescy. Mieli kilka dobrych okazji. Jedną z nich precyzyjnym strzałem od słupka na bramkę zamienił Michał Czerepok.

Po tej bramce piłkarze beniaminka poderwali się do walki, ale zostali skarceni w 73.minucie meczu. Po dograniu Pawła Wysockiego piłkę praktycznie do pustej bramki skierował Maciej Małecki, ustalając wynik zawodów na 3:1 dla Mazowsza.

Grójczanie odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu, i awansowali na piątą pozycję w tabeli. Do lidera z Warki tracą cztery punkty.

Już w środę wyjazdowy mecz w ramach Pucharu Polski. O godz. 16.00 żółto-niebiescy zmierzą się z Zodiakiem Sucha.

Gryf Policzna - Mazowsze Grójec 1:3 (1:1)
Gole: B. Wysocki (13., sam.) - Sobczak (26.), Czerepok (52.), Małecki (73.)
Skład Mazowsza: Erden - Gałka, Lisiecki, Wysocki B., Lepa, Czerepok (80. Zieliński), Złoch, Wysocki P., Derewicz, Nojek M. (65. Małecki), Sobczak (85. Rogoziński)

dodane: 30 września 2018 r. (18:39)