Dzisiaj jest niedziela, 20 września 2020 roku

Kadra Mazowsza na sezon 2019/2020

W poniedziałek oficjalnie zamknięto kadrę drużyny seniorów GKS Mazowsze Grójec na nowy sezon. Podopieczni Macieja Soroki rozgrywki Radomskiej Ligi Okręgowej rozpoczną w środę o godz. 18.00 od wyjazdowego meczu z Iłżanką Kazanów.

BRAMKARZE                 
1. Cezary Przybylski
2. Denys Makarov
3. Kacper Filewski
4. Dominik Dąbrowski

OBROŃCY
5. Mariusz Lisiecki
6. Arkadiusz Gałka
7. Jakub Derewicz
8. Adrian Gotlib
9. Stefan Trawiński
10. Krystian Zakrzewski
11. Przemysław Szymański
12. Nikodem Jemioł
13. Norbert Korczak

POMOCNICY
14. Mikołaj Nojek
15. Daniel Złoch
16. Michał Czerepok
17. Jarosław Tarwacki
18. Tomasz Żebrowski
19. Kamil Zieliński

NAPASTNICY
20. Rafał Sobczak
21. Dawid Skrzycki
22. Karol Prasek
23. Daniel Poczek
24. Przemysław Sieczko

TRENER: Maciej Soroka

Przyszli: Przemysław Sieczko (Marcovia Marki), Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski), Norbert Korczak (UKS Tarczyn), Nikodem Jemioł, Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli: Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką), Mikołaj Małecki (zawiesił treningi), Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)



Dolny rząd (od lewej): Karol Prasek, Daniel Złoch, Maciej Soroka, Mariusz Lisiecki, Rafał Sobczak

Środkowy rząd (od lewej): Jarosław Tarwacki, Krystian Zakrzewski, Michał Czerepok, Denys Makarov, Cezary Przybylski, Dominik Dąbrowski, Kacper Filewski, Dawid Skrzycki, Przemysław Sieczko, Tomasz Żebrowski

Górny rząd (od lewej): Mikołaj Nojek, Kamil Zieliński, Norbert Korczak, Arkadiusz Gałka, Adrian Gotlib, Stefan Trawiński, Daniel Poczek, Nikodem Jemioł, Przemysław Szymański


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 12 sierpnia 2019 r. (21:05)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku


Wspierają nas











Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Maciej Mazurkiewicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Mazovia Mińsk Maz. 7 23:6 17
2. Wilga Garwolin 6 12:3 14
3. Tygrys Huta Mińska 7 12:7 13
4. Zamłynie Radom 7 13:10 13
5. Oskar Przysucha 6 18:6 10
6. Mazowsze Grójec 6 11:8 19
7. KS Warka 7 9:8 8
8. Podlasie Sokołów Pod. 6 10:10 8
9. Hutnik Huta Czechy 6 4:5 8
10. Mszczonowianka M. 7 17:15 8




Ważna informacja

GKS Mazowsze Grójec zaprasza na pierwszy trening chłopców urodzonych w latach 2015 i 2016. Zajęcia odbędą się w poniedziałek 7 września o godz. 15.30 na stadionie przy ulicy Laskowej w Grójcu.

Zajęcia poprowadzi trener Konrad Główka. Numer kontaktowy: 503-33-20-09.


Transfery

Przyszli:

Artur Dębiec - Ursus Warszawa

Grzegorz Wilczyński - Drukarz Warszawa

Dominik Trojanowski - Żyrardowianka Żyrardów

Jacek Kowalski - Piast Piastów

Kacper Urbański - Drukarz Warszawa

Hubert Gołąbek - KS Warka

Paweł Młodziński - Broń Radom

Mateusz Ostrowski - Ursus Warszawa

Alistair Selamolela- Polonia Warszawa

Odeszli:

Rafał Sobczak - KS Warka

Przemek Sieczko - Marcovia Marki

Dawid Skrzycki - Naprzód Stare Babice

Mikołaj Nojek - Korona Góra Kalwaria

Kamil Zieliński - KS Lesznowola

Ostatni mecz


Hutnik - Mazowsze

8.kolejka IV ligi
19.09.2020 16:00

Następny mecz


Mazowsze - Podlasie
12 września 2021 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo IV ligi

Najlepsi strzelcy

1. Alistair Selamolela
2. Hubert Gołąbek
3. Mateusz Ostrowski
4. Daniel Złoch
5. Dominik Trojanowski

Wkrótce

SOBOTA, 19 WRZEŚNIA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Radomiak 10.00

Orliki: Białobrzegi - Mazowsze 2011 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Iskra Gózd - Mazowsze 2005 Grójec 11.00

Trampkarze: Iskra Zbrosza Duża - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2013 Grójec - Warka 11.30

Seniorzy: Hutnik Huta Czechy - Mazowsze Grójec 16.00 (mecz w Trąbkach k. Garwolina)

NIEDZIELA, 20 WRZEŚNIA

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Pilica Nowe Miasto 10.00

Młodziki: Mazowsze 2009 Grójec - Energia Kozienice 12.00