Dzisiaj jest czwartek, 28 marca 2024 roku

Mazowsze gromi Zawiszę. Hattrick i trzy asysty Żebrowskiego

Podopieczni trenera Macieja Soroki rozbili w sobotę Zawiszę Sienno 8:0 (5:0). Formą błysnął Tomasz Żebrowski, który do trzech strzelonych goli dołożył taką samą ilość asyst. Na listę strzelców wpisali się również Mikołaj Nojek (dwukrotnie), Jarosław Tarwacki, Arkadiusz Gałka i Rafał Sobczak.

Wynik meczu już w 13.minucie otworzył Jarosław Tarwacki, który wykorzystał dogranie z rzutu karnego od Tomasza Żebrowskiego. Pięć minut później po akcji Żebrowskiego futbolówkę do siatki posłał Mikołaj Nojek. W 25.minucie Daniel Złoch rozpędził się na prawej flance i dośrodkował do Żebrowskiego, który do dwóch asyst dołożył bramkę. Czwartego gola rywalom wbił obrońca Arkadiusz Gałka. Przed przerwą na 5:0 podwyższył Żebrowski wykorzystując podanie od Dawida Skrzyckiego.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy silnym strzałem swoją drugą bramkę zdobył Mikołaj Nojek. Mazowsze miało jeszcze kilka okazji strzeleckich, ale na kolejną bramkę trzeba było czekać do 79.minuty, kiedy prostopadłe podanie od Żebrowskiego na gola zamienił rezerwowy w tym meczu Rafał Sobczak. Dziesięć minut później role się odwróciły: Sobczak podawał a Żebrowski skompletował hattricka.

Kolejny mecz już w środę. Grójczanie jadą na derby powiatu do Nowego Miasta nad Pilicą.

Mazowsze Grójec – Zawisza Sienno 8:0 (5:0)
Gole: Żebrowski (3), Nojek M. (2), Tarwacki, Gałka, Sobczak
Skład Mazowsza: Filewski – Gałka (75. Jemioł), Złoch (83. Szymański), Prasek (65. Poczek), Lisiecki, Nojek (65. Sobczak), Skrzycki, Żebrowski, Tarwacki (65. Gotlib), Sieczko, Trawiński

dodane: 1 września 2019 r. (10:09)