Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2024 roku

Przełamanie z Energią

W ostatnim meczu rundy jesiennej przed własną publicznością podopieczni Macieja Soroki pokonali Energię Kozienice 2:1 (0:1).

Pierwsze dziesięć minut niedzielnego meczu na stadionie przy ulicy Laskowej należało do Mazowsza. Później inicjatywę przejęli jednak goście z Kozienic, którzy zdobyli gola, ale mogli prowadzić zdecydowanie wyżej.

Po przerwie rolę się odwróciły. Z szatni jakby świeżsi wrócili gospodarze, którzy najpierw wyrównali za sprawą Arkadiusza Gałki, a następnie objęli prowadzenie (gol Dawida Skrzyckiego), którego nie oddali już do końca meczu. Mogli wygrać nawet 4:1, ale dobrych okazji nie wykorzystali Karol Prasek i Dawid Skrzycki.

Za tydzień ostatni akcent piłkarskiej jesieni. Mazowsze czeka arcytrudny pojedynek na boisku lidera z Jedlińska.

Mazowsze Grójec - Energia Kozienice 2:1 (0:1)
Gole: Gałka (58.), Skrzycki (65.) - Skowroński (26.)
Skład Mazowsza: Filewski - Gałka, Lisiecki (44. Gotlib), Nojek M. (46. Prasek), Skrzycki (90. Jemioł), Sobczak (90. Żebrowski), Tarwacki, Sieczko, Zakrzewski (80. Poczek), Czerepok, Trawiński

dodane: 3 listopada 2019 r. (19:56)