Dzisiaj jest czwartek, 16 lipca 2020 roku

Poznaliśmy rywali w IV lidze

W nowym sezonie będzie trzy grupy czwartej ligi, każda po 14 drużyn - zdecydowali w poniedziałek prezesi klubów.

Jak informuje "Echo Dnia" działacze podzielili drużyny geograficznie i zagrają trzy grupy IV ligi po 14 zespołów: Warszawska, warszawsko-radomsko-siedlecka, warszawsko-płocko-ciechanowsko-ostrołęcka.

Grójeckie Mazowsze trafiło do grupy warszawsko-radomsko-siedleckiej. Rywalami będą: Radomiak II Radom, Zamłynie Radom, Pilica Białobrzegi, Oskar Przysucha, KS Warka, Proch Pionki, Mazovia Mińsk Mazowiecki, Pogoń II Siedlce, Podlasie Sokół Podlaski, Tygrys Huta Mińska, Hutnik Huta Czechy, Wilga Garwolin, Mszczonowianka Mszczonów.

Zwycięzcy każdej z grup zagrają w trójmeczu o awans do III ligi. Liczba spadkowiczów ma być taka, aby w sezonie utworzyć dwie grupy IV ligi po 18 zespołów.


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: Echo Dnia
dodane: 30 czerwca 2020 r. (08:14)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku


Wspierają nas






Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Jakub Łukasik
Michał Czarnecki
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Tygrys Huta Mińska 0 0:0 0
2. Zamłynie Radom 0 0:0 0
3. Podlasie Sokołów Pod. 0 0:0 0
4. Hutnik Huta Czechy 0 0:0 0
5. Mazowsze Grójec 0 0:0 0
6. Oskar Przysucha 0 0:0 0
7. Wilga Garwolin 0 0:0 0
8. Mazovia Mińsk Maz. 0 0:0 0
9. Mszczonowianka M. 0 0:0 0
10. Radomiak II Radom 0 0:0 0




Ważna informacja

GKS Mazowsze Grójec ogłasza nabór uzupełniający dla zawodników urodzonych w latach 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 i 2009.

Wszelkich informacji zainteresowanym udzielają telefonicznie bądź osobiście trenerzy:

Roczniki 2003, 2004, 2005, 2006 - trener Konrad Główki (tel. 503 33 20 09)

Roczniki 2007 i 2008 - trener Daniel Złoch (tel. 667 478 542)

Rocznik 2009 - trener Krzysztof Kozłowski (tel. 601 675 643)

Ostatni mecz


Ursus - Mazowsze
4:0

Mecz towarzyski
11.07.2020 11:00

Następny mecz


Mazowsze - Mszczonowianka
15 sierpnia 2020 r.
godzina 18:30
Mecz towarzyski

Wkrótce

PLAN GIER KONTROLNYCH:

środa, 15 lipca: Mszczonowianka Mszczonów 18.30

sobota, 25 lipca: Naprzód Stare Babice