Dzisiaj jest niedziela, 5 grudnia 2021 roku

Towarzysko: Ursus Warszawa - Mazowsze 4:0

W sobotnim meczu towarzyskim podopieczni trenera Macieja Soroki musieli uznać wyższość III-ligowego Ursusa Warszawa. Do 85.minuty Mazowsze na tle wyżej notowanego rywala prezentowało się całkiem przyzwoicie, ale dwie bramki stracone w końcówce powiększyły rozmiary porażki do 0:4.

Ursus Warszawa - Mazowsze Grójec 4:0 (1:0)

Skład Mazowsza: Filewski - Tarwacki, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Gałka, Dębiec, Czerepok, zawodnik testowany, Prasek, zawodnik testowany, zawodnik testowany

Grali także: Nojek, Złoch, Lisiecki, Wilczyński, Żebrowski, Poczek, Derewicz


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 11 lipca 2020 r. (15:11)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku


Wspierają nas





Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Krystian Zakrzewski
Stanisław Andziak
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Pilica Białobrzegi 23 72:27 59
2. Mazovia Mińsk Maz. 23 69:25 47
3. Oskar Przysucha 23 55:29 39
4. Mszczonowianka M. 23 49:33 38
5. Podlasie Sokołów Pod. 23 49:40 35
6. Wilga Garwolin 23 44:35 35
7. Zamłynie Radom 23 50:50 34
8. Tygrys Huta Mińska 23 34:34 29
9. Proch Pionki 23 30:41 28
10. Mazowsze Grójec 23 33:39 27




Transfery

Przyszli:

Szymon Kołosowski (KS Raszyn)

Mikołaj Napora (Olimpia Zambrów)

Szymon Iwanowski (GKS Królewscy Jedlnia)

Filip Dubel (Varsovia Warszawa)

Jan Świątek (KS Paradyż)

Karol Kasprzyk (Centrum Radom)

 

Odeszli:

Stefan Trawiński (Zodiak Sucha)

Tomasz Żebrowski (KS Promna)

Artur Dębiec (nie wznowił treningów)

Jacek Kowalski (KS Łomianki)

Dominik Dąbrowski (KS Lesznowola)

Nikodem Jemioł (nie wznowił treningów)

Jakub Konopka (Kraska Jasieniec)

Michał Konopka (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Mazovia - Mazowsze
4:1

25.kolejka IV ligi
05.06.2021 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Mikołaj Napora
2. Daniel Złoch
3. Alistair Selamolela
4. Karol Prasek
5. Jacek Kowalski

Wkrótce

PIĄTEK, 11 CZERWCA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Pilica Nowe Miasto 19.00

SOBOTA, 12 CZERWCA

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2005 Grójec - Broń Radom 10.00

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Mundialito 12.30

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów 17.00

NIEDZIELA, 13 CZERWCA

Młodziki: Magnuszew - Mazowsze 2009 Grójec 11.00