Dzisiaj jest piątek, 25 września 2020 roku

Zapraszamy do treningów dzieci z roczników 2015 i 2016

GKS Mazowsze Grójec zaprasza na pierwszy trening chłopców urodzonych w latach 2015 i 2016. Zajęcia odbędą się w poniedziałek 7 września o godz. 15.30 na stadionie przy ulicy Laskowej w Grójcu.

Zajęcia poprowadzi trener Konrad Główka. Numer kontaktowy: 503-33-20-09.


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 5 września 2020 r. (07:00)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku


Wspierają nas











Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Filip Dmochowski
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Mazovia Mińsk Maz. 8 27:6 20
2. Zamłynie Radom 8 17:12 16
3. Wilga Garwolin 7 14:7 14
4. Hutnik Huta Czechy 8 7:6 14
5. Tygrys Huta Mińska 8 12:11 13
6. Mazowsze Grójec 8 11:9 11
7. Mszczonowianka M. 8 22:16 11
8. Podlasie Sokołów Pod. 7 16:11 11
9. Oskar Przysucha 7 19:12 10
10. Pilica Białobrzegi 5 12:8 10




Ważna informacja

GKS Mazowsze Grójec zaprasza na pierwszy trening chłopców urodzonych w latach 2015 i 2016. Zajęcia odbędą się w poniedziałek 7 września o godz. 15.30 na stadionie przy ulicy Laskowej w Grójcu.

Zajęcia poprowadzi trener Konrad Główka. Numer kontaktowy: 503-33-20-09.


Transfery

Przyszli:

Artur Dębiec - Ursus Warszawa

Grzegorz Wilczyński - Drukarz Warszawa

Dominik Trojanowski - Żyrardowianka Żyrardów

Jacek Kowalski - Piast Piastów

Kacper Urbański - Drukarz Warszawa

Hubert Gołąbek - KS Warka

Paweł Młodziński - Broń Radom

Mateusz Ostrowski - Ursus Warszawa

Alistair Selamolela- Polonia Warszawa

Odeszli:

Rafał Sobczak - KS Warka

Przemek Sieczko - Marcovia Marki

Dawid Skrzycki - Naprzód Stare Babice

Mikołaj Nojek - Korona Góra Kalwaria

Kamil Zieliński - KS Lesznowola

Ostatni mecz


Hutnik - Mazowsze
1:0

8.kolejka IV ligi
19.09.2020 16:00

Następny mecz


Mazowsze - Pogoń II
26 września 2020 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo IV ligi

Najlepsi strzelcy

1. Alistair Selamolela
2. Hubert Gołąbek
3. Mateusz Ostrowski
4. Daniel Złoch
5. Dominik Trojanowski

Wkrótce

PIĄTEK, 25 WRZEŚNIA

Trampkarze: KS Błotnica Stara - Mazowsze 2007 Grójec 17.30

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Pilica Białobrzegi 18.00

SOBOTA, 26 WRZEŚNIA

Żaki: Mazowsze 2013 Grójec - GKS Chynów 9.00

Juniorzy młodsi: Broń Radom - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Pogoń II Siedlce 16.00

NIEDZIELA, 27 WRZEŚNIA

Młodziki: Magnuszew - Mazowsze 2009 Grójec 12.30

Młodziki: Pilica Białobrzegi - Mazowsze 2008 Grójec 15.00