Dzisiaj jest poniedziałek, 10 maja 2021 roku

MZPN: Mecze bez udziału kibiców

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej poinformował, że w związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń mecze we wszystkich kategoriach wiekowych muszą odbywać się bez udziału publiczności, niezależnie od tego czy dany powiat znajduje się w strefie żółtej czy czerwonej.

Na obiekcie podczas jego trwania może przebywać maksymalnie 25 osób z każdej drużyny wpisanych do protokołu z zawodów z wyłączeniem obsługi organizatora tj. osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo podczas meczu, których (w związku z brakiem kibiców) ilość w poszczególnych meczach po analizie ryzyka ustala gospodarz zawodów, opieka medyczna, sędziowie, delegat, obserwator, akredytowani przedstawiciele mediów, obsługa techniczna obiektu.

Nowe wytyczne wchodzą w życie od soboty, 17 października br.


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: mzpn.pl
dodane: 17 pazdziernika 2020 r. (09:06)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku


Wspierają nas





Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Hubert Baranowski
Marcel Łącki
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Pilica Białobrzegi 16 52:23 40
2. Mazovia Mińsk Maz. 16 49:17 34
3. Zamłynie Radom 16 33:31 26
4. Mszczonowianka M. 16 32:21 25
5. Mazowsze Grójec 16 22:20 23
6. Wilga Garwolin 16 28:32 21
7. Podlasie Sokołów Pod. 16 33:34 20
8. Tygrys Huta Mińska 16 23:22 20
9. KS Warka 16 26:31 20
11. Hutnik Huta Czechy 16 15:31 18




Transfery

Przyszli:

Szymon Kołosowski (KS Raszyn)

Mikołaj Napora (Olimpia Zambrów)

Szymon Iwanowski (GKS Królewscy Jedlnia)

Filip Dubel (Varsovia Warszawa)

Jan Świątek (KS Paradyż)

Karol Kasprzyk (Centrum Radom)

 

Odeszli:

Stefan Trawiński (Zodiak Sucha)

Tomasz Żebrowski (KS Promna)

Artur Dębiec (nie wznowił treningów)

Jacek Kowalski (KS Łomianki)

Dominik Dąbrowski (KS Lesznowola)

Nikodem Jemioł (nie wznowił treningów)

Jakub Konopka (Kraska Jasieniec)

Michał Konopka (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Mazowsze - Hutnik
4:0

21.kolejka IV ligi
09.05.2021 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Daniel Złoch
2. Mikołaj Napora
3. Alistair Selamolela
4. Karol Prasek
5. Jacek Kowalski

Wkrótce

Piątek, 7 maja

Młodziki: Mundialito - Mazowsze 2009 Grójec 18.30

Żaki: Orlik - Mazowsze 2012 Grójec 19.00

Sobota, 8 maja

Żaki: Strikers - Mazowsze 2013 Grójec 11.30

Niedziela, 9 maja

Młodziki: Mundialito - Mazowsze 2008 Grójec 9.45

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Hutnik Huta Czechy 16.00

* wszystkie mecze bez udziału publiczności