Dzisiaj jest czwartek, 28 marca 2024 roku

Mecz towarzyski: Polonia II Warszawa – Mazowsze Grójec 3:5

W drugim meczu towarzyskim podopieczni Jerzego Engela jr. pokonali w Warszawie 5:3 (1:2) rezerwy Polonii.

Szkoleniowiec grójczan z różnych przyczyn (kontuzje, sprawy osobiste) nie mógł skorzystać z kilku podstawowych zawodników. Dało to możliwość przyjrzenia się kilku testowanym zawodnikom.

Do przerwy mecz był dość wyrównany, ale skuteczniejsi byli gospodarze. W drugiej połowie przewagę osiągnęli piłkarze Mazowsza, i udokumentowali ją czterema trafieniami.

Polonia II Warszawa – Mazowsze Grójec 3:5 (1:2)
Gole dla Mazowsza: testowany (2), testowany, Czerepok, Gołąbek
Skład: Filewski - testowany, Urbański, testowany, Derewicz, Alistair, Złoch, Czerepok, Trojanowski, Ostrowski, testowany
Grali także: Gołąbek, testowany, testowany, testowany

autor: MazowszeGrojec.pl
dodane: 21 lutego 2021 r. (09:17)