Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2024 roku

Mecz towarzyski: Mazowsze Grójec – Żyrardowianka Żyrardów 2:1

W sobotnim meczu towarzyskim podopieczni Jerzego Engela jr pokonali 2:1 (2:1) IV-ligową Żyrardowiankę Żyrardów.

Szkoleniowiec grójczan nie mógł w tym spotkaniu skorzystać z kilku podstawowych zawodników, m.in. Daniela Złocha, Jakuba Derewicza, Karola Praska czy Alistaira.

Sobotni test-mecz rozpoczął się świetnie dla żółto-niebieskich. Już w 3.minucie po dośrodkowaniu z prawej flanki piłkę do własnej bramki skierował jeden z zawodników gości. Chwilę później po rzucie rożnym ładnym wolejem popisał się Mariusz Lisiecki, podwyższając wynik na 2:0. Zespół prowadzony przez byłego trenera Mazowsza – Macieja Sorokę – odpowiedział w 30.minucie. W drugiej połowie mecz był dość wyrównany, ale ostatecznie wynik nie uległ zmianie.

Mazowsze Grójec – Żyrardowianka Żyrardów 2:1 (2:1)
Gole: sam. (3.), Lisiecki (9.) - ? (30.)
Skład Mazowsza: Młodziński – Gałka, Lisiecki, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Ostrowski, Wilczyński, Trojanowski, Czerepok, Napora, Gołąbek.
Grali także: Filewski, Świątek, Ubrański, Gotlib, zawodnik testowany, zawodnik testowany

dodane: 13 marca 2021 r. (15:21)