Dzisiaj jest czwartek, 25 kwietnia 2024 roku

Zabójczo skuteczne Podlasie

Podopieczni Jerzego Engela jr przegrali z Podlasiem 2:5 (0:5).

W pierwszej odsłonie sobotniego spotkania gospodarze wykazali się fantastyczną skutecznością. Praktycznie każdy ich atak kończył się golem, i do przerwy prowadzili 5:0. Grójczanie w tej części gry stworzyli co prawda kilka ciekawych akcji, ale brakowało im zimnej krwi w decydujących momentach.

Po przerwie inicjatywę przejęli żółto-niebiescy. Bramkę na 5:1 zdobył tuż po wznowieniu gry Michał Czerepok. Kilka minut później padła kolejna bramka dla Mazowsza, ale sędzia w kontrowersyjnych okolicznościach nie uznał trafienia Mikołaja Napory. Z kolei chwilę później po zagraniu w polu karnym ręką przez jednego z piłkarzy gospodarzy, arbiter odgwizdał rzut karny. Jedenastki nie wykorzystał jednak Czerepok.

Ostatni kwadrans Podlasie grało w dziesiątkę, a Mazowszu udało się zmniejszyć straty w 85.minucie po golu autorstwa Filipa Dubla.

W środę podopiecznych Jerzego Engela jr czeka kolejne arcytrudne spotkanie: wyjazd do lidera z Białobrzegów. W pierwszej rundzie w Grójcu padł bezbramkowy remis. Początek meczu o godzinie 17.00.

Podlasie Sokołów Podlaski - Mazowsze Grójec 5:2 (5:0)
Gole: Barciak (37., rzut karny) Skwarek (2), Omieciuch (2) - Czerepok (51.), Dubel (85.)
Mazowsze: Młodziński (60. Świątek) - Urbański, Lisiecki (46. Wilczyński), Iwanowski, Kołosowski, Prasek (65. Ostrowski), Czerepok, Trojanowski, Kasprzyk (80. Dubel), Alistair, Napora (75. Gołąbek)

dodane: 2 maja 2021 r. (12:44)