Dzisiaj jest czwartek, 18 kwietnia 2024 roku

Wyjazdowa niemoc trwa

W rundzie rewanżowej z delegacji podopiecznym Jerzego Engela jr nie udało się przywieźć dotychczas ani jednego punktu. Nie inaczej było w niedzielę. Grójczanie ulegli w Siedlcach 1:3 (1:2) rezerwom II-ligowej Pogoni.

Mecz zaczął się niezwykle pechowo dla żółto-niebieskich. Po kontrataku futbolówkę w polu karnym próbował wybić Jakub Derewicz, ale ta odbiła się od Grzegorza Wilczyńskiego i wpadła do bramki Mazowsza.

Kilka minut później było 2:0 dla gospodarzy. Z dystansu trafił Piotr Pierzchała.

Mazowszu udało się zmniejszyć straty w 29.minucie. Po prostopadłym podaniu od Karola Kasprzyka bramkę zdobył Mikołaj Napora.

W drugiej części meczu inicjatywa należała do podopiecznych Jerzego Engela, ale niewiele z tego wynikało. Tymczasem już w doliczonym czasie gry po kontrataku wynik na 3:1 dla rezerw Pogoni ustalił Krystian Mikołajewski.

Porażka w Siedlcach sprawia, iż sytuacja żółto-niebieskich w tabeli IV ligi robi się coraz trudniejsza. Do końca rozgrywek zostały tylko cztery kolejki. W najbliższą sobotę wyjazd do Przysuchy.

Pogoń II Siedlce – Mazowsze Grójec 3:1 (2:1)
Gole: Wilczyński (17., sam.), Pierzchała (22.), Mikołajewski (90.) – Napora (29.)
Skład Mazowsza: Świątek – Lisiecki, Ostrowski (46. Prasek), Czerepok (70.), Napora, Kołosowski, Wilczyński, Derewicz, Kasprzyk (55. Gołąbek), Iwanowski, Alistair

dodane: 16 maja 2021 r. (14:23)