Dzisiaj jest poniedziałek, 27 września 2021 roku

Mirax Puchar Polski: pewne zwycięstwo w Magnuszewie

Podopieczni Mariusza Lisieckiego pokonali w meczu I rundy Pucharu Polski na szczeblu ROZPN drużynę z Magnuszewa 4:0 (3:0). Na listę strzelców wpisali się: Adrian Krawczyk, Damian Rakoczy, Kacper Ostrowski oraz Rafał Sobczak.

Do Magnuszewa grójecka drużyna wybrała się w okrojonym składzie. Zabrakło kilku podstawowych zawodników m.in. Daniela Złocha, Arkadiusza Gałki, Kamila Wierzbickiego czy Karola Praska. Samo spotkanie było jednostronne, aczkolwiek nie brakowało ostrych starć.

KS Magnuszew - Mazowsze Grójec 0:4 (0:3)
Gole: Gole: Krawczyk (3.), Rakoczy (13.), Ostrowski (28.), Sobczak (80.)
Skład Mazowsza: Filewski - Kozłowski, Junos, Jemioł, Ostrowski, Rakoczy, Skarżyński, Krawczyk, Sobczak, Derewicz, Gotlib


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 8 sierpnia 2021 r. (18:58)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku


Wspierają nas





Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Wiktor Płaza
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Pilica Białobrzegi 23 72:27 59
2. Mazovia Mińsk Maz. 23 69:25 47
3. Oskar Przysucha 23 55:29 39
4. Mszczonowianka M. 23 49:33 38
5. Podlasie Sokołów Pod. 23 49:40 35
6. Wilga Garwolin 23 44:35 35
7. Zamłynie Radom 23 50:50 34
8. Tygrys Huta Mińska 23 34:34 29
9. Proch Pionki 23 30:41 28
10. Mazowsze Grójec 23 33:39 27




Transfery

Przyszli:

Szymon Kołosowski (KS Raszyn)

Mikołaj Napora (Olimpia Zambrów)

Szymon Iwanowski (GKS Królewscy Jedlnia)

Filip Dubel (Varsovia Warszawa)

Jan Świątek (KS Paradyż)

Karol Kasprzyk (Centrum Radom)

 

Odeszli:

Stefan Trawiński (Zodiak Sucha)

Tomasz Żebrowski (KS Promna)

Artur Dębiec (nie wznowił treningów)

Jacek Kowalski (KS Łomianki)

Dominik Dąbrowski (KS Lesznowola)

Nikodem Jemioł (nie wznowił treningów)

Jakub Konopka (Kraska Jasieniec)

Michał Konopka (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Mazovia - Mazowsze
4:1

25.kolejka IV ligi
05.06.2021 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Mikołaj Napora
2. Daniel Złoch
3. Alistair Selamolela
4. Karol Prasek
5. Jacek Kowalski

Wkrótce

PIĄTEK, 11 CZERWCA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Pilica Nowe Miasto 19.00

SOBOTA, 12 CZERWCA

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2005 Grójec - Broń Radom 10.00

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Mundialito 12.30

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów 17.00

NIEDZIELA, 13 CZERWCA

Młodziki: Magnuszew - Mazowsze 2009 Grójec 11.00