Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2024 roku

Emocje zaczęły się po przerwie. Mazowsze pokonało Jodłę

W środowym meczu Mazowsze Grójec wygrało na swoim boisku z Jodłą Jedlnią-Letnisko 3:1 (0:0). Gole strzelali Karol Prasek, Jarosław Tarwacki oraz Sebastian Ząbkowski.

O pierwszej odsłonie meczu kibice będą chcieli jak najszybciej zapomnieć, bowiem z boiska wiało po prostu nudą. Zapomnieć będzie chciał też jeden z graczy gości, który doznał groźnej kontuzji, i z boiska trafił kartką prosto do szpitala.

Piłkarskie emocje zaczęły się za to tuż po przerwie. Ładnym prostopadłym podaniem Karola Praska obsłużył Rafał Sobczak. Młody zawodnik Mazowsza zatańczył w polu karnym z obrońcami Jodły i strzałem po ziemi dał prowadzenie żółto-niebieskim. Dziesięć minut później precyzyjnym strzałem sprzed linii pola karnego popisał się Jarosław Tarwacki, i było 2:0.

Przyjezdni rzucili się do ataków w samej końcówce. Udało im się zdobyć nawet kontaktową bramkę, ale ostatnie słowo należało do gospodarzy. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry, po dynamicznej akcji Jakuba Derewicza piłkę z bliska do siatki skierował Sebastian Ząbkowski, ustalając wynik na 3:1 dla Mazowsza.

W sobotę podopiecznych Mariusza Lisieckiego czeka wyjazd na trudny teren wicelidera z Jedlińska. Początek meczu o godz. 16.

Mazowsze Grójec – Jodła Jedlnia-Letnisko 3:1 (0:0)
Gole: Prasek (51.), Tarwacki (65.), Ząbkowski (90.) - ? (86.)
Skład Mazowsza: Filewski - Gałka, Gotlib, Prasek (87. Funikowski), Ząbkowski, Sobczak, Ostrowski (70. Jemioł), Derewicz, Tarwacki, Kozłowski (75. Konopka M.), Wolszczak (52. Złoch)

dodane: 12 maja 2022 r. (10:12)