Dzisiaj jest piątek, 29 marca 2024 roku

Kanonada na Laskowej. Mazowsze wbiło siedem goli Oronce

W sobotnie popołudnie podopieczni Mariusza Lisieckiego wysoko, bo aż 7:0 (2:0) pokonali przed własną publicznością czerwoną latarnię ligi, Oronkę Orońsko.

Całe spotkanie przebiegało pod dyktando żółto-niebieskich, którzy już w 3.minucie objęli prowadzenie za sprawą Sebastiana Ząbkowskiego. Przed przerwą podwyższyli. Po akcji Karola Praska futbolówkę do własnej bramki skierował jeden z piłkarzy gości.

W drugiej odsłonie meczu dominacja Mazowsza była jeszcze większa, co zaowocowało kolejnymi trafieniami. Hattricka skompletował Ząbkowski, a na listę strzelców wpisali się również Karol Prasek, Daniel Złoch i Jakub Derewicz.

W następnej kolejce grójczan czeka wyjazd na trudny teren do Lipska. Mecz z Powiślanką zaplanowano na sobotę na godz. 17.00.

Mazowsze Grójec - Oronka Orońsko 7:0 (2:0)
Gole: Ząbkowski (3), Prasek, Złoch, Derewicz, sam.
Skład Mazowsza: Filewski (75. Dąbrowski) - Gałka, Wierzbicki, Złoch, Prasek (75. Konopka K.), Ząbkowski, Ostrowski (64. Konopka M.), Derewicz, Tarwacki, Jemioł (64. Gotlib), Kozłowski

dodane: 22 maja 2022 r. (11:21)