Dzisiaj jest sobota, 20 kwietnia 2024 roku

Koniec dobrej passy Mazowsza w Grójcu. Derby powiatu dla Warki

W sobotnich derbach powiatu grójeckiego Mazowsze uległo Warce 0:2 (0:0). Była to pierwsza porażka żółto-niebieskich przed własną publicznością w rundzie wiosennej.

Przez pierwsze 65 minut meczu podopieczni Mariusza Lisieckiego grali z dużym zaangażowaniem i na tle lokalnego rywala prezentowali się momentami zdecydowanie lepiej. Niestety, nie przełożyło się to na zdobycz bramkową.

Oblicze spotkania zmieniło się właśnie 65.minucie, kiedy po rzucie rożnym niepilnowany rezerwowy gości pokonał Kacpra Filewskiego. Przed końcem meczu Warka podwyższyła po dość kontrowersyjnym rzucie karnym.

Do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki. W sobotę Mazowsze pojedzie do Pionek (godz. 11), a sezon zakończy meczem przed własną publicznością z Orłem Wierzbica.

Mazowsze Grójec – KS Warka 0:2 (0:0)
Gole: Lenarczyk, Rudnicki
Skład Mazowsza: Filewski - Gałka, Gotlib (60. Jemioł), Wierzbicki, Złoch, Prasek, Ząbkowski, Ostrowski (75. Konopka K.), Derewicz (80. Konopka M.), Tarwacki, Kozłowski

dodane: 5 czerwca 2022 r. (11:40)