Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2024 roku

Mazowsze – Jodła: porażka po fatalnej drugiej połowie

Początek nowego sezonu nie należy zdecydowanie do podopiecznych Mariusza Lisieckiego, którzy w sobotę ulegli przed własną publicznością 0:1 (0:0) Jodle Jedlni-Letnisko. Po czterech kolejkach grójczanie mają na koncie zaledwie dwa punkty.

W pierwszej odsłonie meczu żółto-niebiescy mieli sporą przewagę, i dwukrotnie zagrozili bramce rywali.

Obraz gry zmienił się po przerwie, kiedy odważniej zaczęli atakować goście. W 50.minucie od straty gola kolegów uchronił jeszcze Kacper Filewski, broniąc rzut karny. Niestety, sześć minut później golkiper Mazowsza nie miał już nic do powiedzenia przy strzale z bliskiej odległości Pawła Gromskiego.

Mazowsze próbowało odrobić straty, ale robiło to niezwykle chaotycznie i nieskładnie. W efekcie mecz zakończył się jednobramkowym, aczkolwiek zasłużonym zwycięstwem drużyny Jodły.

Choć latem kadra została poszerzona i uzupełniona, to grójczanie notują bardzo słaby początek nowego sezonu. Z dwoma punktami na koncie (remisy z Radomiakiem II Radom oraz Centrum Radom) zajmują dwunastą lokatę w tabeli.

W przyszłej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Gracją Tczów. Beniaminek ma na koncie pięć punktów dzięki wysokiemu zwycięstwu nad Szydłowianką i remisach z Centrum Radom oraz Powiślanką Lipsko.

Mazowsze Grójec – Jodła Jedlnia-Letnisko 0:1 (0:0)
Gol: Gromski (56.)
Skład Mazowsza: Filewski, Gałka, Złoch (60. Jemioł), Prasek, Nojek (70. Rola), Ząbkowski, Orłowski (70. Karczmarz), Derewicz, Tarwacki, Konopka J. (60. Ostrowski), Wierzbicki

dodane: 4 września 2022 r. (11:33)