Dzisiaj jest czwartek, 25 kwietnia 2024 roku

Mecz towarzyski: Mazowsze Grójec – LKS Osuchów 4:1

Od przekonującego zwycięstwa 4:1 (1:1) nad LKS Osuchów serię gier kontrolnych w ramach przygotowań do rundy rewanżowej rozpoczęli podopieczni Jerzego Engela jr.

Sobotni mecz na stadionie przy ulicy Laskowej rozpoczął się fatalnie dla Kamila Wierzbickiego. Po bezpardonowym ataku rywala podstawowy obrońca Mazowsza musiał opuścić plac gry z kontuzją.

Wynik meczu otworzył były zawodnik Mazowsza, Damian Rakoczy. Chwilę przed przerwą do wyrównania z rzutu karnego doprowadził Karol Prasek.

Druga połowa należała już zdecydowanie do żółto-niebieskich. Tuż po wznowieniu gry prowadzenie Mazowszu zapewnił Prasek. Kolejne gole dołożyli Michał Orłowski oraz Damian Łukasik.

Podczas sobotniego test-meczu trener Jerzy Engel jr. przyjrzał się grze 23 zawodników - zdecydowana większość z nich to wychowankowie grójeckiego klubu. Zabrakło leczącego poważną kontuzję Rafała Sobczaka oraz przeziębionego Jana Kozłowskiego.

W przyszłą sobotę sparingpartnerem grójczan będzie lider Radomskiej Ligi Okręgowej, Radomiak II Radom (godz. 12.30).

Mazowsze Grójec – LKS Osuchów 4:1 (1:1)
Gole: Prasek (2), Orłowski, Łukasik – Rakoczy
Skład Mazowsza: Filewski – Gałka, Wierzbicki, Wolszczak, Zakrzewski, Konopka J., Rola, Złoch, Ostrowski, Prasek, Orłowski
Grali także: testowany bramkarz, Dąbrowski, Derewicz, Nojek, Konopka M., Dulemba, Kierszniewski Skarżyński, Łukasik, Karczmarz, Sosnowski, Merski

dodane: 4 lutego 2023 r. (15:18)