Dzisiaj jest wtorek, 28 marca 2023 roku

Mecz towarzyski: Mazowsze Grójec – Radomiak II Radom 0:3

W sobotnim meczu kontrolnym podopieczni Jerzego Engela jr musieli uznać wyższość lidera Radomskiej Ligi Okręgowej.

W meczu z rezerwami Radomiaka szkoleniowiec Mazowsza nie mógł skorzystać aż z 14 zawodników. Z różnych powodów zagrać nie mogli bowiem: Wierzbicki, Kozłowski, Wolszczak, Konopka M., Derewicz, Dulemba, Kierszniewski, Skarżyński, Polubiec, Karczmarz, Łukasik, Funikoski, Przybylski oraz Sobczak. Rywale przyjechali natomiast wzmocnieni kilkoma piłkarzami, którzy trenują na co dzień z ekstraklasową drużyną Radomiaka.  

– Radomiak był od nas lepszy – przyznaje Jerzy Engel jr. – Wygląda na to, że jesteśmy na zupełnie innym etapie przygotowań – dodaje.

Mimo wszystko, szkoleniowiec ocenia sobotni sparing jako pożyteczny. – Ważny jest dla nas efekt treningowy, taki sparing na pewno zaprocentuje w przyszłości, jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne dla naszych zawodników, którzy w nim zagrali – mówi Jerzy Engel, zaznaczając, iż mecz z rezerwami Radomiaka zamyka cykl ciężkich treningów.

- Graliśmy z liderem naszej ligi, z którym spotkamy się już w drugiej kolejce rundy wiosennej, i mamy nadzieję, że wtedy wynik będzie lepszy – podkreśla szkoleniowiec.

Warto wspomnieć, iż w związku z dużą liczbą absencji, szansę debiutu w drużynie seniorów Mazowsza otrzymał zaledwie 15-letni Jan Dura.

W kolejnym meczu kontrolnym Mazowsze podejmie GKS Stromiec. Spotkanie odbędzie się w sobotę 18 lutego o godz. 12.30 na stadionie przy ulicy Laskowej.

Mazowsze Grójec – Radomiak II Radom 0:3 (0:2)
Gole: Gajgier, Molendowski, Łukasik

Mazowsze: Filewski – Gałka, Gotlib, Nojek, Konopka J., Dura, Złoch, Rola, Ostrowski, Prasek, Orłowski
Grali także: Dąbrowski, Merski, Zakrzewski, Sosnowski

Radomiak II Radom: Jerke - Markiewicz, Gajgier, Wołczyński, Grotek, Zbyszyński, Molendowski, Ziółek, Wiatrak, Klimas, Panek oraz Procki, Kozłowski, Majer, Konopka, Łyko, Leśniewski, Osiej, Łukasik, Luizao, Tiago Matos.


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 11 lutego 2023 r. (17:20)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku

Wspierają nasMamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Ważna informacja

Zapraszamy dzieci i młodzież z Ukrainy, które znalazły schronienie w Grójcu i okolicach, na bezpłatne treningi piłki nożnej!

Bezpośredni kontakt do trenerów:

Rocznik 2007 oraz 2010/11 Daniel Złoch (tel. 667 478 542)

Rocznik 2008 Krzysztof Kozłowski (tel. 601 6675 643)

Rocznik 2012 oraz młodsi Jakub Derewicz (tel. 505 816 431)

Wkrótce

SOBOTA, 25 MARCA 2023

Seniorzy - Tymex Liga Okręgowa: Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec 11.00

Trampkarze: Mazowsze 2008 Grójec - Kraska Jasieniec 14.00

NIEDZIELA, 26 MARCA 2023

Młodziki: Mazowsze 2010 Grójec - Orlik Radom 10.00

Juniorzy młodsi:
Mazowsze 2007 Grójec - Orlik Radom 12.00