Dzisiaj jest piątek, 22 września 2023 roku

To były udane wakacje z Mazowszem Grójec!

To już koleje wakacje, podczas których GKS Mazowsze Grójec wraz z MOPS Grójec, zorganizował półkolonie.

Przez  dwa tygodnie lipca, 140 dzieci z naszej gminy w wieku 6-14 lat na obiektach GOS  Grójec - tu podziękowania dla Pana Dyrektora Ireneusza Wojciechowskiego - uczestniczyły w zajęciach w ramach „Wakacji z Mazowszem Grójec”.

Akcja ma na celu oderwać nasze dzieciaki choć na chwilę od telefonów, tabletów oraz propagować  zdrowy tryb życia poprzez różnego rodzaju aktywności fizyczne. I tak: biegaliśmy za piłką, jeździliśmy na rowerach oraz rolkach, pływaliśmy, trenowaliśmy judo, spacerowaliśmy po Warszawie, strzelaliśmy do celu na strzelnicy sportowej. Dodatkowo odbyły się warsztaty z zasad bezpieczeństwa organizowanych przez Policję i SANEPID Grójec.

Zarząd GKS Mazowsze Grójec chciałby serdecznie podziękować osobom, które zaangażowały się w to przedsięwzięcie. Panu Grzegorzowi Krajewskiemu ze szkółki Soul (www.rolkigrojec.pl), warsztaty judo były prowadzone przez Marka Brzozowskiego i jego podopiecznych z UKS PIRANIE, Pani Annie Dzieży i Panu Damianowi Gaikowi z Klubu Strzeleckiego „CEL” w Ogrodzienicach oraz wszystkim opiekunom.


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 21 lipca 2023 r. (09:38)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku

Wspierają nasMamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Wkrótce

SOBOTA, 23 WRZEŚNIA

Seniorzy - liga okręgowa: Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko 11.00

Trampkarze: Video Ciepielów - Mazowsze 2009 Grójec 13.00

NIEDZIELA, 24 WRZEŚNIA

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2010 Grójec - Broń Radom 10.00

Trampkarze: Mazowsze 2007 Grójec - Legion Głowaczów 14.30