Dzisiaj jest piątek, 22 września 2023 roku

Mecz towarzyski: LKS Promna – Mazowsze Grójec 4:1

W drugim meczu towarzyskim w ramach przygotowań do nowego sezonu podopieczni Jerzego Engela jr przegrali z V-ligowym LKS Promna 1:4 (1:1).

W pierwszej odsłonie sobotniego meczu grójczanie na tle wyżej notowanych rywali prezentowali się całkiem solidnie. Stworzyli kilka groźnych akcji i objęli prowadzenie po składnej akcji. Daniel Złoch uruchomił na lewym skrzydle Kacpra Ostrowskiego, który znalazł w polu karnym Kacpra Sosnowskiego, a młody napastnik na dwa razy pokonał bramkarza rywali. Gospodarze szybko jednak doprowadzili do wyrównania.

Po przerwie trener Jerzy Engel wpuścił na boisko dużą grupę młodych zawodników, i ta część meczu należała już zdecydowanie do V-ligowców, którzy swoją przewagę udokumentowali trzema trafieniami.

W ostatnim meczu kontrolnym żółto-niebiescy sprawdzą się z beniaminkiem ligi okręgowej, Zodiakiem Sucha. Po tym spotkaniu powinni zapaść ostateczne decyzje kadrowe.

LKS Promna – Mazowsze Grójec 4:1 (1:1)
Gole: Kansik x2, Kozyra, testowany – Sosnowski
Skład Mazowsza: Filewski – Grygiel, Pawlak, Konopka J., zawodnik testowany, zawodnik testowany, Złoch, zawodnik testowany, Ostrowski, Nojek, Sosnowski
Grali także: Dąbrowski, zawodnik testowany, Wierzbicki, Dulemba, Merski, Konopka M., Suchecki, Dudek, Przybylski


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 23 lipca 2023 r. (11:31)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku

Wspierają nasMamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Wkrótce

SOBOTA, 23 WRZEŚNIA

Seniorzy - liga okręgowa: Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko 11.00

Trampkarze: Video Ciepielów - Mazowsze 2009 Grójec 13.00

NIEDZIELA, 24 WRZEŚNIA

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2010 Grójec - Broń Radom 10.00

Trampkarze: Mazowsze 2007 Grójec - Legion Głowaczów 14.30