Dzisiaj jest niedziela, 19 maja 2024 roku

Liga okręgowa: Mazowsze Grójec - KS Błotnica Stara 0:0

W sobotnim meczu podopieczni Jerzego Engela jr podzielili się punktami z KS Błotnicą Starą.

Przez praktycznie całe zawody inicjatywa należała do żółto-niebieskich. Przewaga była szczególnie widoczna w pierwszej połowie, ale nie udało się jej udokumentować bramką.

Rywale przyjechali do Grójca skoncentrowani na tym, żeby nie stracić gola i ta sztuka im się udała. Najlepszą okazję na rozstrzygnięcia meczu na korzyść Mazowsza miał ukraiński skrzydłowy - Timofii Snopov - ale bramkarz po jego uderzeniu zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką.

- Trochę szkoda dwóch straconych punktów przed własną publicznością, ale jak mówi stara piłkarska prawda: jeśli nie można wygrać, to trzeba przynajmniej zremisować. Jednocześnie to dla nas lekcja, że musimy nauczyć się grać z tak głęboko broniącymi się rywalami - podsumowuje sobotnie zawody trener Mazowsza, Jerzy Engel jr. 

Teraz jego zespół czekają dwa mecze na wyjeździe. Pierwszy w sobotę 26 sierpnia o godz. 11 z Gracją Tczów.

Mazowsze Grójec - KS Błotnica Stara 0:0
Skład Mazowsza: Filewski - Grygiel, Wierzbicki, Konopka J. (78. Dusza), Skowroński (70. Merski), Derewicz, Wątorski (73. Pawlak), Dulemba (70. Sosnowski), Złoch, Ostrowski, Nojek (70. Snopov)


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 19 sierpnia 2023 r. (19:33)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku

Wspierają nasGrojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Mamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Wkrótce

NIEDZIELA, 26 MAJA 2024

Tymex Liga Okręgowa: Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec 16.00