Dzisiaj jest wtorek, 23 kwietnia 2024 roku

Klasyczny hattrick Kochańskiego. Mazowsze gromi na zakończenie przygotowań

Optymistycznym akcentem przygotowania do nowego sezonu zakończyli piłkarze Roberta Radońskiego, którzy rozbili w sobotni wieczór 5:1 (2:0) Legion Głowaczów. Po przerwie klasycznym hattrickiem popisał się Rafał Kochański. W pierwszej połowie trafiali Grzegorz Gromadzki oraz Mariusz Kulczycki.

Sobotnie spotkanie było jednostronnym widowiskiem toczącym się pod dyktando piłkarzy z Grójca. Prowadzenie „żółto-niebieskim” uderzeniem z rzutu karnego po faulu na Jakubie Wachnickim dał 30-letni Grzegorz Gromadzki. Zawodnik ten był bardzo aktywny przez cały mecz, i wydaje się, że Mazowsze będzie miało z niego duży pożytek. Na 2:0 podwyższył ładnym uderzeniem z przed pola karnego Mariusz Kulczycki, który na finiszu przygotowań prezentuje się bardzo dobrze.

Prawdziwą formą strzelecką błysnął wprowadzony po przerwie Rafał Kochański, który aż trzy krotnie pokonywał golkipera rywali. Napastnik Mazowsza mógł zdobyć jeszcze jedną bramkę, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w poprzeczkę.

Już za tydzień podopieczni Roberta Radońskiego rozpoczną ligowe zmagania. Na początek przyjedzie faworyt rozgrywek, Pilica Białobrzegi. Dzisiaj najbliżsi rywale Mazowsza potwierdzili, że są faworytami IV ligi, pokonując 4:2 wyżej notowaną Siarkę Tarnobrzeg. Wszystko to sprawia, że kibice już teraz zacierają ręce w oczekiwaniu na to spotkanie.

MAZOWSZE GRÓJEC – Legion Głowaczów 5:1 (2:0)
Gole: Gromadzki, Kulczycki, Kochański (3)
Mazowsze Grójec: Pieniążek – Nojek D., Białecki, Kuklewski, Baranowski, Wachnicki, Jaskólski, Gromadzki, Zawadzki, Kulczycki, Wojtulewicz
Grali także: Czerwiński, Jakubik, Kochański, Sobczak, Ucinek, Kalinowski, Nojek M.
dodane: 6 sierpnia 2011 r. (20:19)