Dzisiaj jest czwartek, 25 kwietnia 2024 roku

Wielkie emocje w Sokołowie Podlaskim. Remis z outsiderem

Po pełnym emocji spotkaniu, kończący w dziewiątkę piłkarze Mazowsza remisują 2:2 (1:0) z ostatnim w tabeli Podlasiem Sokołów Podlaski. Bramki dla drużyny z Grójca zdobyli napastnicy: Damian Wojtulewicz i Rafał Kochański. Z boiska wyrzuceni zostali Rafał Białecki i Grzegorz Gromadzki.

W pierwszej połowie przewagę mieli piłkarze z Grójca, natomiast Podlasie nastawione było na grę z kontrataku. Po jednym z takich szybkich wyjść sytuację sam na sam z Marcinem Pieniążkiem wykorzystał Kruk. Pod koniec pierwszej odsłony meczu dwie doskonałe sytuacje zmarnował Hubert Baranowski, który nie zdołał skierować piłki do pustej bramki.

Po przerwie "żółto-niebiescy" nie schodzą z połowy rywali. Napór przynosi skutek w 63.minucie kiedy błąd bramkarza wykorzystuje Damian Wojtulewicz i pakuje piłkę do pustej bramki.

W 80.minucie Mazowsze nadziewa się na kontrę gospodarzy. Z boiska z czerwoną kartką za krytykowanie decyzji sędziego wyrzucony zostaje Rafał Białecki, a miejscowi wykorzystują rzut karny, i prowadzą 2:1.

Mazowsze kończy mecz w Sokołowie Podlaskim w dziewiątkę. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany zostaje również Grzegorz Gromadzki. Mimo tego grójczanie nie rezygnują. W 90.minucie w polu karnym faulowany jest Damian Wojtulewicz, a sędzia wskazuje na wapno. Rzut karny na gola zamienia Rafał Kochański.

W doliczonym czasie gry obie drużyny miały jeszcze po dwie sytuacje bramkowe, ale żadnej z nich nie potrafiły wykorzystać.

Podlasie Sokołów Podlaski - MAZOWSZE GRÓJEC 2:2
Gole: Kruk (37.), ? (87.) - Wojtulewicz (63.), Kochański (90.)
Mazowsze Grójec: Pieniążek - Kuklewski, Białecki, Dusiński, Lepa (Jakubik), Baranowski (60. Kulczycki), Gromadzki, Zawadzki, Kochański, Wojtulewicz, Jaskólski
dodane: 16 pazdziernika 2011 r. (15:07)