Dzisiaj jest czwartek, 28 marca 2024 roku

Mazowsze wygrało z Żyrardowianką

Żółto-Niebiescy pokonali 4:3 zespół z Żyrardowa. Na listę strzelców wpisali się: testowany Ndakiza, Lesisz, Kucharski i Grodzki.

Spotkanie stało na wysokim poziomie, a jego tempo było bardzo szybkie. Zawodnicy grali tak, jakby już walczyli o punkty, a był to tylko sparing.

Wynik meczu otworzył już w 2. minucie Ndakiza, który grał wcześniej w Huraganie Wołomin.

W 13. minucie goście wyrównali.

11 minut później Lesisz pognał prawym skrzydłem, zszedł do środka i przymierzył z ostrego kąta w lewy, dolny róg. Piłka zatrzepotała w siatce.

Pod koniec 1. połowy do bramki gości trafił Kucharski, który najlepiej odnalazł się w polu karnym, dobijając piłkę.

Po przerwie w 60. minucie Żyrardowianka strzeliła gola na 3:2.

W 78. minucie do siatki zespołu z Żyrardowa trafił Grodzki.

5 minut później goście ustalili wynik meczu na 4:3

Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów 4:3 (3:1)

Skład: Przybylski - Wargocki, Rotuski, Stolarek, Mazurkiewicz - Kucharski, Złoch, Lesisz, Sobczak - Ndakiza, Grodzki

II. połowa: Przybylski - Mazur, Stolarek (Derewicz), Mortka, Jackowski - Kalinowski, Mińkowski, Złoch, Sobczyk - Dąbrowski, Ndakiza

autor: Błażej Korczak
dodane: 23 lipca 2014 r. (21:20)