Dzisiaj jest środa, 24 kwietnia 2024 roku

Mazowsze przegrało ze Spartą

Żółto-Niebiescy musieli uznać wyższość rywala z Jazgarzewa i przegrali 1:3. Honorowe trafienie zaliczył Ndakiza.

W 26. minucie goście wyszli na prowadzenie.

4 minut później Mazowsze odpowiedziało strzałem Grodzkiego, który był bliski strzelenia gola.

W 37. minucie znowu następną dobrą sytuację miał Grodzki, ale dobrą interwencją popisał się bramkarz gości.

Na początku drugiej połowy szansę miał Złoch, który wszedł na boisko po przerwie.

W 62. minucie swój instynkt strzelecki w polu karnym pokazała Ndakiza, który minął w bramkarza i trafił do pustej bramki. Jest to 5. trafienie napastnika z Konga podczas okresu przygotowawczego.

10 minut później Sparta wyszła na prowadzenie, a chwilę później dobiło Mazowsze 3. golem.

Następne spotkanie już w najbliższy piątek o 18:30 z Energią Kozienice na własnym obiekcie.

Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew 1:3 (0:1)

Skład: Prasek - Witak (Sobczyk 62.), Fogler (Rotuski 68.), Joczys, Stolarek - Rotuski (Jachowicz 46.) - Ndakiza (Kalinowski 75.), Cudny (Derewicz 75.) - Grodzki (Wargocki 53.), Mińkowski (Złoch 46.) - Sobczak

autor: Błażej Korczak
dodane: 5 sierpnia 2014 r. (20:57)