Dzisiaj jest czwartek, 25 kwietnia 2024 roku

Mazowsze podniosło się w Sulejówku

Po środowej porażce 1:3 z Mazurem Karczew piłkarze Mazowsza szybko się otrząsnęli. Grójczanie pokonali w wyjazdowym meczu Victorię Sulejówek 2:0 (1:0). Wynik spotkania otworzył w 6.minucie Kucharski. Ustalił kilka minut po przerwie uderzeniem z rzutu wolnego Stolarek.

Mecz w Sulejówku zaczął się w wymarzony sposób dla podopiecznych Andrzeja Prawdy, którzy już w 6.minucie wyszli na prowadzenie.

Przed przerwą wynik mógł być wyższy, ale w 32.minucie Maciej Lesisz nie zdołał skierować piłki do pustej bramki.

Co nie udało się przed przerwą, udało się tuż po wznowieniu gry. Mateusz Stolarek posłał z rzutu wolnego płaską piłkę, ta skozłowała przed bramkarzem Victorii, i wpadła do siatki.

Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale dogodnych sytuacji nie wykorzystali Grodzki i Ndakiza, a Cudny trafił w słupek.

- To był bardzo szybki mecz, stojący  na dobrym poziomie z obu stron – podsumował zawody kierownik grójeckiej drużyny, Marian Iwański.

Victoria Sulejówek – Mazowsze Grójec 0:2 (0:1)
Gole: Kucharski (6.), Stolarek (49.)
Skład Mazowsza: Prasek – Złoch, Joczys, Fogler, Stolarek, Rotuski, Sobczak (70.), Witak, Lesisz (90. Dąbrowski), Kucharski (78. Cudny), Ndakiza

dodane: 31 sierpnia 2014 r. (03:56)