Dzisiaj jest poniedziałek, 15 sierpnia 2022 roku

Trwa zwycięska passa na wyjazdach! KS pokonany!

Po niezłym meczu Mazowsze wywiozło komplet punktów z trudnego terenu w Oborach, pokonując tamtejszy KS Konstancin 2:1 (0:0). Bramki dla zespołu z Grójca zdobyli Aleksander Fogler oraz Daniel Złoch. Dla gospodarzy trafił w doliczonym czasie gry Hubert Skrzypek.

Choć sobotnie zawody od samego początku były bardzo wyrównane, to zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych mieli piłkarze z Grójca. Do przerwy mogli prowadzić co najmniej różnicą dwóch goli, ale doskonałe okazje zmarnowali Rafał Sobczak i Paweł Grodzki.

Mecz rozstrzygnął się w ostatnim kwadransie. Najpierw po rzucie rożnym, i fatalnym błędzie golkipera gospodarzy piłkę z bliska do siatki skierował Aleksander Folger. Dziesięć minut później po indywidualnej akcji na 2:0 podwyższył Daniel Złoch. KS odpowiedział w 91.minucie trafieniem głową rezerwowego Huberta Skrzypka, i spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Mazowsza.