Dzisiaj jest wtorek, 23 kwietnia 2024 roku

Nie dowieźli prowadzenia

Mazowsze Grójec mimo, iż prowadziło od 21.minuty po golu Piotra Cudnego ostatecznie przegrało w Pruszkowie z rezerwami Znicza 1:2.

Niedzielne spotkanie zdecydowanie lepiej zaczęli grójczanie, którzy w pierwszej połowie narzucili rywalom swój styl gry. W 20.minucie wynik spotkania po podaniu od Daniela Złocha otworzył Piotr Cudny. Jeszcze przed przerwą mógł podwyższyć Kamil Kucharski, ale w sytuacji sam na sam trafił w nogi bramkarza.

Gospodarze obudzili się po przerwie. W 76.minucie wyrównał Paweł Czarnecki. Ten sam zawodnik zdobył też kolejną bramkę w samej końcówce meczu. Gol padł w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach. Piłkarze Mazowsza protestowali u sędzi prowadzącej mecz, iż zawodnik Znicza przed strzeleniem gola pomógł sobie ręką. Za protesty boisko opuścić musiał kapitan grójeckiego zespołu Paweł Grodzki, który obejrzał drugą żółtą kartkę.

Znicz II Pruszków – Mazowsze Grójec 2:1
Bramki: Czarnecki (76., 89.) – Cudny (20.)
Skład Mazowsza: Majos – Złoch, Witak, Stolarek, Podgórski, Titunin, Grodzki, Ndakiza, Sobczak, Cudny (75. Derewicz), Kucharski (85. Fogler)

autor: Mateusz Adamski
dodane: 10 maja 2015 r. (13:31)