Dzisiaj jest piątek, 29 marca 2024 roku

Pewny tryumf w Siennie

Piłkarze Mazowsza bez większych kłopotów uporali się z Zawiszą Sienno, wygrywając zawody 4:1 (2:0). Było to trzecie zwycięstwo żółto-niebieskich z rzędu.

- Mecz był rozgrywany pod nasze dyktando – przyznaje kierownik grójeckiej drużyny, Marian Iwański.

Wynik spotkania w 30.minucie otworzył Mariusz Lisiecki, który wepchnął piłkę do bramki po rzucie rożnym. Na 2:0 tuż przed przerwą podwyższył Daniel Nojek, trafiając bezpośrednio z rzutu rożnego!

Druga część meczu również zaczęła się po myśli Mazowsza. Po podaniu Rafała Sobczaka bramkę zdobył świeżo upieczony mąż Damian Karls. Gospodarze odpowiedzieli co prawda trafieniem Młynka, ale ostatnie słowo należało do grójczan. Wynik na 4:1 ustalił Jakub Derewicz.

Po dziesięciu kolejkach Mazowsze z 22 punktami na koncie zajmuje wysokie trzecie miejsce w tabeli radomskiej ligi okręgowej. Za tydzień trudny sprawdzian z aspirującą do awansu Skaryszewianką Skaryszew.

Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec 1:4 (0:2)
Gole: Lisiecki (30.), Daniel Nojek (42), Karls (49), Derewicz (66.) - Młynek (59.)
Skład Mazowsza: Przybylski - Gałka, Lisiecki, Nojek D., Karls, Złoch, Dąbrowski (46. Kasperek), Nojek M. (68. Wierzbicki), Derewicz, Kalinowski (75. Gotlib), Sobczak

autor: Mateusz Adamski
dodane: 12 pazdziernika 2015 r. (10:31)