Dzisiaj jest sobota, 24 października 2020 roku

Juniorzy młodsi 2000/2001


Sezon 2015/2016 - II Radomska Liga Okręgowa Juniorów Młodszych U-16 (runda wiosenna)

KADRA
1. Jakub Adamczyk 17-10-2000 wychowanek
2. Damian Czyż 03-08-2000 wychowanek
3. Aleksander Dominiak 12-09-2000 wychowanek
4. Sebastian Frączek 13-02-2000 wychowanek
5. Łukasz Gaładyk 12-01-2001 wychowanek
6. Sebastian Kochaniak 20-06-2001 wychowanek
7. Piotr Kochman 22-11-2000 wychowanek
8. Kamil Kowalski 16-03-2000 wychowanek
9. Krystian Krasuski 01-10-2000 wychowanek
10. Wiktor Krawczak 16-09-2000 wychowanek
11. Kamil Krupiński 14-11-2000 wychowanek
12. Jakub Łukasik 16-07-2000 wychowanek
13. Jakub Mazurek 31-10-2001 wychowanek
14. Jan Mikowski 03-07-2000 wychowanek
15. Daniel Poczek 06-04-2000 Perła Złotokłos
16. Filip Polubiec 02-04-2000 wychowanek
17. Paweł Popiel 21-04-2000 wychowanek
18. Cezary Sieczkowski 27-07-2000 wychowanek
19. Mikołaj Sołtysiak 08-07-2000 wychowanek
20. Przemysław Szymański 28-08-2000 wychowanek
21. Mikołaj Wiatrowicz 26-03-2000 wychowanek
22. Daniel Wojna 20-08-2000 wychowanek
23. Krystian Zakrzewski 05-12-2001 wychowanek
24. Filip Żebrowski 19-12-2001 wychowanek

Trener: Mateusz Kalinowski (tel. 724-735-224)

Oznaczenie drużyny UEFA: B2

Strona drużyny na Facebooku: https://www.facebook.com/Mazowsze-Gr%C3%B3jec-20002001-1674341389446268/?fref=ts


TABELA

Runda jesienna (II Radomska Liga Okręgowa Juniorów Młodszych)

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 Magnuszew 6 12 4 0 2 13:8
2 Mazowsze Grójec 6 11 3 2 1 18:15
3 Jastrząb Głowaczów 6 7 2 1 3 17:15
4 GKS Chynów 6 4 1 1 4 10:20

Runda wiosenna (II Radomska Liga Okręgowa Juniorów Młodszych)

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 Proch Pionki 8 21 7 0 1 32:10
2 Mazowsze Grójec 8 18 6 0 2 23:12
3 Jastrząb Głowaczów 8 9 3 0 5 13:18
4 Iłżanka Kazanów 8 9 3 0 5 18:21
5 GKS Chynów 8 3 1 0 7 8:33


TERMINARZ

Runda jesienna (II Radomska Liga Okręgowa Juniorów Młodszych)

Mazowsze Grójec - Magnuszew 3:1 06-09-2015 15:00

GKS Chynów - Mazowsze Grójec 3:3 12-09-2015 11:00

Mazowsze Grójec - Jastrząb Głowaczów 4:3 03-10-2015 15:00

Magnuszew - Mazowsze Grójec 3:2 10-10-2015 11:00

Mazowsze Grójec - GKS Chynów 3:2 18-10-2015 15:00

Jastrząb Głowaczów - Mazowsze Grójec 3:3 20-09-2015 11:00

 

Runda wiosenna (II Radomska Liga Okręgowa Juniorów Młodszych)

Mazowsze Grójec - GKS Chynów 2:1

Mazowsze Grójec - Proch Pionki 1:4

Jastrząb Głowaczów - Mazowsze Grójec 1:2

Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec 3:2

GKS Chynów - Mazowsze Grójec 0:9

Proch Pionki - Mazowsze Grójec 2:3

Mazowsze Grójec - Jastrząb Głowaczów 2:0

Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów 2:1


Wspierają nas











Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Kacper Wróbel
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Mazovia Mińsk Maz. 12 37:12 26
2. Pilica Białobrzegi 11 32:16 25
3. Zamłynie Radom 12 27:19 23
4. Wilga Garwolin 11 24:19 20
5. Mszczonowianka M. 12 29:20 20
6. Oskar Przysucha 12 31:20 17
7. Mazowsze Grójec 12 17:14 17
8. Tygrys Huta Mińska 11 16:15 16
9. Hutnik Huta Czechy 12 9:20 14
10. Podlasie Sokołów Pod. 12 24:25 13




Ważna informacja

GKS Mazowsze Grójec zaprasza na pierwszy trening chłopców urodzonych w latach 2015 i 2016. Zajęcia odbędą się w poniedziałek 7 września o godz. 15.30 na stadionie przy ulicy Laskowej w Grójcu.

Zajęcia poprowadzi trener Konrad Główka. Numer kontaktowy: 503-33-20-09.


Ostatni mecz


Mszczonowianka - Mazowsze

13.kolejka IV ligi
24.10.2020 01:00

Najlepsi strzelcy

1. Alistair Selamolela
2. Daniel Złoch
3. Hubert Gołąbek
4. Tomasz Żebrowski
5. Mateusz Ostrowski

Wkrótce

Piątek, 23 października

Żaki: Centrum Radom - Mazowsze 2012 Grójec 17.30

Sobota, 24 października

Seniorzy: Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec 15.00

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2005 Grójec - Iskra Gózd 10.00

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Syrenka Białobrzegi 18.30

Młodziki: Energia Kozienice - Mazowsze 2009 Grójec 15.00

Niedziela, 25 października

Trampkarze: Mazowsze 2007 Grójec - Iskra Zbrosza Duża 10.00

Orliki: Radomiak Radom - Mazowsze 2010 Grójec 10.00

Wtorek, 27 października

Orliki: Mazowsze 2011 Grójec - KS Warka 18.30