Dzisiaj jest środa, 26 czerwca 2019 roku

Juniorzy młodsi 2000/2001


Sezon 2015/2016 - II Radomska Liga Okręgowa Juniorów Młodszych U-16 (runda wiosenna)

KADRA
1. Jakub Adamczyk 17-10-2000 wychowanek
2. Damian Czyż 03-08-2000 wychowanek
3. Aleksander Dominiak 12-09-2000 wychowanek
4. Sebastian Frączek 13-02-2000 wychowanek
5. Łukasz Gaładyk 12-01-2001 wychowanek
6. Sebastian Kochaniak 20-06-2001 wychowanek
7. Piotr Kochman 22-11-2000 wychowanek
8. Kamil Kowalski 16-03-2000 wychowanek
9. Krystian Krasuski 01-10-2000 wychowanek
10. Wiktor Krawczak 16-09-2000 wychowanek
11. Kamil Krupiński 14-11-2000 wychowanek
12. Jakub Łukasik 16-07-2000 wychowanek
13. Jakub Mazurek 31-10-2001 wychowanek
14. Jan Mikowski 03-07-2000 wychowanek
15. Daniel Poczek 06-04-2000 Perła Złotokłos
16. Filip Polubiec 02-04-2000 wychowanek
17. Paweł Popiel 21-04-2000 wychowanek
18. Cezary Sieczkowski 27-07-2000 wychowanek
19. Mikołaj Sołtysiak 08-07-2000 wychowanek
20. Przemysław Szymański 28-08-2000 wychowanek
21. Mikołaj Wiatrowicz 26-03-2000 wychowanek
22. Daniel Wojna 20-08-2000 wychowanek
23. Krystian Zakrzewski 05-12-2001 wychowanek
24. Filip Żebrowski 19-12-2001 wychowanek

Trener: Mateusz Kalinowski (tel. 724-735-224)

Oznaczenie drużyny UEFA: B2

Strona drużyny na Facebooku: https://www.facebook.com/Mazowsze-Gr%C3%B3jec-20002001-1674341389446268/?fref=ts


TABELA

Runda jesienna (II Radomska Liga Okręgowa Juniorów Młodszych)

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 Magnuszew 6 12 4 0 2 13:8
2 Mazowsze Grójec 6 11 3 2 1 18:15
3 Jastrząb Głowaczów 6 7 2 1 3 17:15
4 GKS Chynów 6 4 1 1 4 10:20

Runda wiosenna (II Radomska Liga Okręgowa Juniorów Młodszych)

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 Proch Pionki 8 21 7 0 1 32:10
2 Mazowsze Grójec 8 18 6 0 2 23:12
3 Jastrząb Głowaczów 8 9 3 0 5 13:18
4 Iłżanka Kazanów 8 9 3 0 5 18:21
5 GKS Chynów 8 3 1 0 7 8:33


TERMINARZ

Runda jesienna (II Radomska Liga Okręgowa Juniorów Młodszych)

Mazowsze Grójec - Magnuszew 3:1 06-09-2015 15:00

GKS Chynów - Mazowsze Grójec 3:3 12-09-2015 11:00

Mazowsze Grójec - Jastrząb Głowaczów 4:3 03-10-2015 15:00

Magnuszew - Mazowsze Grójec 3:2 10-10-2015 11:00

Mazowsze Grójec - GKS Chynów 3:2 18-10-2015 15:00

Jastrząb Głowaczów - Mazowsze Grójec 3:3 20-09-2015 11:00

 

Runda wiosenna (II Radomska Liga Okręgowa Juniorów Młodszych)

Mazowsze Grójec - GKS Chynów 2:1

Mazowsze Grójec - Proch Pionki 1:4

Jastrząb Głowaczów - Mazowsze Grójec 1:2

Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec 3:2

GKS Chynów - Mazowsze Grójec 0:9

Proch Pionki - Mazowsze Grójec 2:3

Mazowsze Grójec - Jastrząb Głowaczów 2:0

Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów 2:1


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Mateusz Gołębiewski
Marcin Popkowicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Proch Pionki 27 68:25 64
2. KS Warka 27 68:23 62
3. Mazowsze Grójec 27 67:38 57
4. Centrum Radom 27 55:32 51
5. Powiślanka Lipsko 27 48:38 44
6. Orzeł Wierzbica 27 48:39 43
7. Zamłynie Radom 27 59:42 43
8. Gryf Policzna 27 45:47 37
9. Szydłowianka Szydłowiec 27 44:51 34
10. Jodła Jedlnia-Letnisko 27 45:52 31


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Ostatni mecz


Mazowsze - Jodła
5:0

30.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.06.2019 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Mariusz Lisiecki
3. Mikołaj Nojek
4. Daniel Złoch
5. Michał Czerepok

Wkrótce

Sobota, 15 czerwca

Trampkarze: Mazowsze 2005 Grójec - AS Radomiak 10.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Jodła-Jedlnia Letnisko 17.00

Niedziela, 16 czerwca

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Polonia Iłża 10.00 (PIERWSZY MECZ BARAŻOWY)

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]