Dzisiaj jest czwartek, 22 sierpnia 2019 roku

Orliki 2005/2006

Sezon 2015/2016 - I Radomska Liga Okręgowa Orlików U-11 (runda wiosenna)

KADRA
1. Ksawery Andziak 13-08-2006 wychowanek
2. Mateusz Bzowski 09-01-2006 wychowanek
3. Maciej Czubaszek 21-01-2006 UMKS Piaseczno
4. Marcel Czubaszek 12-07-2006 wychowanek
5. Wiktor Dusza 04-02-2006 wychowanek
6. Mateusz Kłoda 17-07-2006 wychowanek
7. Marcel Łącki 10-05-2006 wychowanek
8. Jan Okopień 01-10-2006 wychowanek
9. Bartosz Ostrowski 19-10-2006 wychowanek
10. Filip Poradzki 17-04-2006 wychowanek
11. Dominik Pruś 12-05-2006 wychowanek
12. Kacper Ślusarczyk 15-06-2006 wychowanek
13. Marcel Wróbel 05-10-2006 wychowanek
14. Kacper Brzozowski 07-06-2005 wychowanek
15. Mikołaj Cieślak 14-08-2005 wychowanek
16. Filip Dmochowski 25-09-2005 wychowanek
17. Aleksander Dulemba 09-07-2005 wychowanek
18. Filip Górecki 24-03-2005 wychowanek
19. Jakub Hawrus 09-09-2005 wychowanek
20. Mikołaj Jabłoński 14-09-2005 wychowanek
21. Wiktor Kacprzak 15-01-2005 wychowanek
22. Paweł Kielas 18-04-2005 wychowanek
23. Tomek Kierszniewski 28-12-2005 wychowanek
24. Piotr Kiliańczyk 15-03-2005 wychowanek
25. Jan Kozłowski 11-06-2005 wychowanek
26. Jakub Łukasiak 22-07-2005 wychowanek
27. Aleksander Otulak 01-03-2005 wychowanek
28. Jan Przybylski 23-06-2005 wychowanek
29. Kacper Skarżyński 29-01-2005 wychowanek
30. Sebastian Stański 02-08-2005 wychowanek
31. Tomasz Szczęsny 04-04-2005 wychowanek
32. Karol Sztubiński 28-11-2008 wychowanek
33. Wojciech Wyleziński 25-12-2005 wychowanek
34. Maciej Zieja 13-06-2005 wychowanek

Trener: Konrad Główka (tel. 503-332-009)

Oznaczenie drużyny UEFA: E1      


TABELA

Runda jesienna (I Radomska Liga Okręgowa Orlików)

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 Mazowsze Grójec 10 30 10 0 0 64:18
2 MSPN Radomiak 1910 Radom I 10 24 8 0 2 47:15
3 Młodzik-18 10 18 6 0 4 48:44
4 LIPIE 10 10 3 1 6 26:37
5 Potworów 10 7 2 1 7 33:61
6 Legion Radom 10 0 0 0 10 15:58

Runda wiosenna (I Radomska Liga Okręgowa Orlików)

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 AJAX RADOM 10 26 8 2 0 81:17
2 Mazowsze Grójec 10 18 5 3 2 46:22
3 Jastrząb Głowaczów 10 18 6 0 4 28:32
4 JUNIOR Radom I 10 13 4 1 5 23:35
5 MSPN Radomiak 1910 I 10 10 3 1 6 39:49
6 Zwolenianka Zwoleń 10 1 0 1 9 17:79


TERMINARZ

Runda jesienna (I Radomska Liga Okręgowa Orlików)

Orlik-14 - Mazowsze Grójec 0:0 05-09-2015 15:00

AS RADOMIAK I - Mazowsze Grójec 2:4 12-09-2015 09:00

Mazowsze Grójec - Energia Kozienice 6:1 20-09-2015 11:00

Warka - Mazowsze Grójec 0:6 27-09-2015 10:00

Mazowsze Grójec - Proch Pionki 6:2 04-10-2015 11:00

Mazowsze Grójec - Orlik-14 3:1 10-10-2015 11:00

Mazowsze Grójec - AS RADOMIAK I 2:2 17-10-2015 10:00
 
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec 1:1 24-10-2015 10:00

Mazowsze Grójec - Warka 7:0 07-11-2015 10:00

Proch Pionki - Mazowsze Grójec 0:4 15-11-2015 11:00


Runda wiosenna (I Radomska Liga Okręgowa Orlików)

Mazowsze Grójec - JUNIOR Radom I 3:1

Jastrząb Głowaczów - Mazowsze Grójec 1:7

Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń 12:3

MSPN Radomiak 1910 I - Mazowsze Grójec 1:10

Mazowsze Grójec - AJAX RADOM 2:2

JUNIOR Radom I - Mazowsze Grójec 3:1

Mazowsze Grójec - Jastrząb Głowaczów 1:3

Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec 2:4

Mazowsze Grójec - MSPN Radomiak 1910 I 3:3

AJAX RADOM - Mazowsze Grójec 3:3


Wspierają nas


Tabela

1. Jodła Jedlnia 2 8:2 6
2. LKS Jedlińsk 2 5:1 6
3. Zamłynie Radom 2 6:3 6
4. Energia Kozienice 2 11:2 4
5. Powiślanka Lipsko 2 13:2 4
6. Orzeł Wierzbica 2 2:0 4
7. Mazowsze Grójec 2 4:3 4
8. Centrum Radom 2 4:2 3
9. LKS Promna 2 3:5 3
10. Gryf Policzna 2 2:3 3


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Mazowsze - Szydłowianka
1:0

2.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
17.08.2019 11:00

Następny mecz


Powiślanka - Mazowsze
25 sierpnia 2019 r.
godzina 17:00
Mecz o mistrzostwo Ligi okręgowej

Najlepsi strzelcy

1. Daniel Złoch
2. Nikodem Jemioł
3. Rafał Sobczak

Wkrótce

Sobota, 24 sierpnia

Młodzicy: Młodzik Radom - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Młodzik Radom - Mazowsze 2004 Grójec 12.00

Liga okręgowa: Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec 17.00

Niedziela, 25 sierpnia

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Energia Kozienice 11.00


Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]