Dzisiaj jest poniedziałek, 16 września 2019 roku

Żaki 2007

Sezon 2015/2016 - I Radomska Liga Żaków U-9 (runda wiosenna)

KADRA
1. Bartosz Chuchnowski 17-02-2007 wychowanek
2. Michał Czarnecki 16-07-2007 TKKF Grójec
3. Łukasz Dalba 09-01-2007 wychowanek
4. Mateusz Dębniak 23-09-2007 wychowanek
5. Olaf Dudek 27-12-2008 wychowanek
6. Bartosz Gacparski 08-09-2007 wychowanek
7. Antoni Gaik 14-03-2007 wychowanek
8. Mateusz Gołębiewski 26-06-2008 wychowanek
9. Sebastian Jędrzejczak 07-05-2007 wychowanek
10. Filip Kumaszka 09-05-2008 wychowanek
11. Mikołaj Leśniak 10-12-2007 wychowanek
12. Karol Maliszewski 18-04-2007 wychowanek
13. Stanisław Marczak 15-02-2007 wychowanek
14. Kamil Marzec 22-06-2007 wychowanek
15. Marcin Popkowicz 26-06-2007 wychowanek
16. Oskar Poradzki 04-11-2008 wychowanek
17. Dawid Strojek 20-06-2007 wychowanek
18. Antoni Strulak 02-05-2007 TKKF Grójec
19. Piotr Suchecki 06-05-2008 wychowanek
20. Marcel Szymański 28-12-2007 wychowanek
21. Franciszek Wyrzykowski 11-03-2008 wychowanek

Trener: Daniel Złoch (tel. 667-478-542)

Oznaczenie drużyny UEFA: F1      


TABELA

Runda wiosenna (I Radomska Liga Okręgowa Żaków)

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 Pilica Białobrzegi 5 0 5 0 0 41:17
2 UKS"Orlik-14" Radom I 5 0 3 0 2 37:18
3 Broń Radom II 5 0 3 0 2 27:17
4 MSPN Radomiak 1910 Radom II 5 0 2 0 3 24:35
5 Mazowsze Grójec 5 0 1 0 4 15:30
6 UKS ,,Szkółka Piłkarska Talencik" 5 0 1 0 4 16:43


TERMINARZ

Runda wiosenna (I Radomska Liga Okręgowa Żaków):

Mazowsze Grójec - Broń Radom II 3:8

Mazowsze Grójec - UKS "Orlik-14" Radom I 1:8

Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec 7:2

Mazowsze Grójec - MSPN Radomiak 1910 Radom II 6:7

UKS "Szkółka Piłkarska Talencik" - Mazowsze Grójec 0:3


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Wiktor Krawczak
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. LKS Jedlińsk 3 9:1 9
2. Zamłynie Radom 3 8:3 9
3. Energia Kozienice 3 15:2 7
4. Powiślanka Lipsko 3 16:4 7
5. Jodła Jedlnia 3 9:3 7
6. Orzeł Wierzbica 3 4:1 7
7. Mazowsze Grójec 3 6:6 4
8. Gryf Policzna 3 3:4 4
9. LKS Promna 3 3:9 3
10. Zawisza Sienno 3 2:6 3


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Królewscy - Mazowsze
2:4

7.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.09.2019 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Tomasz Żebrowski
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce

Sobota, 14 września

Juniorzy młodsi: Polonia Iłża - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2012 Grójec - Młodzik Radom 12.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Orlik Radom 13.30

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Radomiak 15.00

Niedziela, 15 września

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Syrenka 10.00

Juniorzy: Mazowsze 2004 Grójec - Warka 11.45

Żaki: Beniaminek Radom - Mazowsze 2011 Grójec 15.00

Seniorzy: Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec 16.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]