Dzisiaj jest piątek, 20 września 2019 roku

I drużyna


Sezon 2015/2016 - Radomska Liga Okręgowa (runda wiosenna)

Bramkarze
Cezary Przybylski 21-05-1985 wychowanek / Pilica Nowe Miasto
Jakub Biedula 11-07-1995 Wisła Sandomierz
Bartosz Solecki 06-09-1999 wychowanek

Obrońcy
Arkadiusz Gałka 02-10-1992 wychowanek
Seweryn Kalinowski 08-01-1993 wychowanek / Kraska Jasieniec
Mariusz Lisiecki 14-09-1981 wychowanek / Perła Złotokłos
Daniel Nojek 29-12-1992 wychowanek / Kraska Jasieniec
Rafał Sobczyk 18-11-1980 wychowanek / Mogielanka Mogielnica
Łukasz Ogonowski 10-10-1989 Legion Głowaczów
Michał Dusiński 09-09-1992 wychowanek
Adrian Gotlib 04-08-1998 wychowanek
Jakub Derewicz 25-08-1996 wychowanek / Varsovia Warszawa

Pomocnicy
Dominik Dąbrowski 26-01-1996 wychowanek
Tomasz Jaskólski 04-12-1980 wychowanek / GPSZ Głuchów
Damian Karls 13-11-1990 wychowanek / TKKF Grójec
Oskar Kasperek 12-03-1996 Broń Radom
Mikołaj Nojek 29-12-1992 wychowanek / Korona Góra Kalwaria
Michał Czerepok 17-09-1996 Hetman Białystok
Bartosz Pawlak 08-07-1998 wychowanek
Daniel Złoch 20-06-1989 Broń Radom
Oskar Sygnarek 21-03-1998 wychowanek

Napastnicy
Rafał Sobczak 23-07-1993 wychowanek / Pilica Białobrzegi
Daniel Wierzbicki 11-11-1989 wychowanek
Rafał Wilk 12-01-1999 wychowanek

Trener: Konrad Główka

Asystent: Daniel Złoch

Kierownik drużyny: Marian Iwański


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Maciej Mazurkiewicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Powiślanka Lipsko 7 31:5 19
2. Orzeł Wierzbica 7 14:10 16
3. Jodła Jedlnia 7 22:9 16
4. LKS Jedlińsk 7 17:5 16
5. Energia Kozienice 7 22:7 14
6. Mazowsze Grójec 7 22:8 14
7. Zamłynie Radom 7 15:12 13
8. Gryf Policzna 7 11:11 11
9. Zawisza Sienno 7 11:21 7
10. Królewscy Jedlnia 7 6:16 5


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Królewscy - Mazowsze
2:4

7.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.09.2019 16:00

Następny mecz


Mazowsze - Gryf
21 września 2019 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo Ligi okręgowej

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Tomasz Żebrowski
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce

Piątek, 20 września

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Chynów 18.00

Sobota, 21 września

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Orlik Radom 10.00

Trampkarze: Mazowsze 2005 Grójec - Broń Radom 11.45

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Gryf Policzna 16.00

Niedziela, 22 września

Juniorzy: Mazowsze 2004 Grójec - Orlik Radom 10.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Chynów 12.15

Żaki: Mazowsze 2011 Grójec - Akademia 14.00

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Młodzik Radom 15.45

Żaki: Mundialito - Mazowsze 2012 Grójec 16.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]