Dzisiaj jest czwartek, 22 sierpnia 2019 roku

I drużyna


Sezon 2017/2018 - Radomska liga okręgowa (runda jesienna)

Bramkarze
Cezary Przybylski 21-05-1985 wychowanek / Pilica Nowe Miasto
Almir Erden 21-09-1997 TKKF Grójec

Obrońcy
Mariusz Lisiecki 14-09-1981 wychowanek / Perła Złotokłos
Adrian Gotlib 04-08-1998 wychowanek
Jakub Derewicz 25-08-1996 wychowanek / Varsovia Warszawa
Arkadiusz Gałka 02-10-1992 wychowanek
Daniel Nojek 29-12-1992 wychowanek / Kraska Jasieniec
Jarosław Wysocki 16-08-1997 FC Lesznowola

Pomocnicy
Oskar Sygnarek 21-03-1998 wychowanek
Kamil Zieliński 21-03-1997 GPSZ Głuchów
Daniel Złoch 20-06-1989 Broń Radom
Dominik Dąbrowski 26-01-1996 wychowanek
Mikołaj Nojek 29-12-1992 wychowanek / Korona Góra Kalwaria
Michał Czerepok 17-09-1996 Hetman Białystok
Dariusz Cackowski 14-10-1978 Mszczonowianka Mszczonów
Bartosz Pawlak 08-07-1998 wychowanek
Maciej Małecki 21-09-1998 wychowanek

Napastnicy
Daniel Wierzbicki 11-11-1989 wychowanek
Rafał Sobczak 23-07-1993 wychowanek / Pilica Białobrzegi
Paweł Grodzki 24-07-1984 Skra Konstancin
Andrzej Rogoziński 29-11-1990 Kraska Jasieniec
Michał Orłowski 21-02-1990 LKS Promna
Alan Sygnarek 21-03-1998 wychowanek

Trener: Tomasz Sokołowski


Wspierają nas


Tabela

1. Jodła Jedlnia 2 8:2 6
2. LKS Jedlińsk 2 5:1 6
3. Zamłynie Radom 2 6:3 6
4. Energia Kozienice 2 11:2 4
5. Powiślanka Lipsko 2 13:2 4
6. Orzeł Wierzbica 2 2:0 4
7. Mazowsze Grójec 2 4:3 4
8. Centrum Radom 2 4:2 3
9. LKS Promna 2 3:5 3
10. Gryf Policzna 2 2:3 3


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Mazowsze - Szydłowianka
1:0

2.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
17.08.2019 11:00

Następny mecz


Powiślanka - Mazowsze
25 sierpnia 2019 r.
godzina 17:00
Mecz o mistrzostwo Ligi okręgowej

Najlepsi strzelcy

1. Daniel Złoch
2. Nikodem Jemioł
3. Rafał Sobczak

Wkrótce

Sobota, 24 sierpnia

Młodzicy: Młodzik Radom - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Młodzik Radom - Mazowsze 2004 Grójec 12.00

Liga okręgowa: Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec 17.00

Niedziela, 25 sierpnia

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Energia Kozienice 11.00


Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]